220. díl - Zavolám záchranku

Valerie naposled pomůže Danovi. Mariana se snaží Oskara udržet bez alkoholu. Sledujte další díl Cest domů v pondělí ve 20.15 na Primě.
Mariana si drží Oskara pod kontrolou
Mariana si drží Oskara pod kontrolou

reklama

Oskar chce hned brzo ráno zmizet z vily a jít do nemocnice – má výčitky, že tam v opilosti nadělal v práci chyby. Mariana ho ale nepustí, ví, že by zamířil do prvního nonstopu.

Sváťa se trápí tím, že se s ním Simona odmítá smířit.

Dalibor se odmítá vzdát i poslední naděje, že usvědčí z Ivaniny vraždy někoho jiného než Veroniku.

Pohádá se kvůli tomu na poradě s Mílou. Za Daliborem přijde Hynek a oznámí mu, že Oskar pokazil pitvu Pánkové a že Ivana nemusela po ráně vázou zemřít.

Dalibor s Honzou objeví ve výtahové šachtě v bytě, kde bydlela Ivana, zkrvavené polštářky po ošetřování rány. Ukáže se, že jde o Ivaninu krev.

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesty domů II (220) - rekapitulace

Ve stejnou dobu se Dan přiznává Valerii, že když k Ivaně přišel poté, co ji Veronika praštila vázou, Ivana ještě žila.

Když Sváťa s Jarynem přijdou domů, najdou tam bezvládnou Alenu. Volají sanitku a Sváťa musí s pravdou ven, že o Alenině nemoci věděl...

Sledujte další díl Cest domů v pondělí ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama