225. díl - Panenka

Simona chce poslat Hynkovy děti zpátky k babičce. Veroniku dráždí Daliborova péče. Alena je z Jaryna štěstím bez sebe. Sledujte další díl Cest domů ve středu ve 20.15 na Primě.
Zdena si zase jede pro děti
Zdena si zase jede pro děti

reklama

Hynek je zadržen jako podezřelý z Karasovy vraždy. Honza s Daliborem ho vyslýchají, ale musejí ho pustit, video, které ukazuje Hynka jdoucího do Karasova baráku je neprůkazné, protože mu není vidět do tváře.

Hynek jde za Valerií a přizná se jí ke všemu ze své minulosti. Chce, aby byla na jeho straně, ale na ni to dojem neudělá, jediné, co ji zajímá, je, co bude s dětmi.

Dalibor s Honzou při vyšetřování zjišťují, že Karas byl v minulosti vyšetřován kvůli předávkování mladé dívky a že Hynek vyšetřování sabotoval...

Jaryn domluví starého tanečního mistra, který kdysi tančil s Aleninou mámou, aby je připravil na soutěž. Alena je štěstím bez sebe.

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesty domů II (225) - rekapitulace

Simona už má dost Hynkových malérů a zavolá Zdeně, aby si děti odvezla na Slovensko. Valerie je z toho v šoku.

Veronika se snaží sžít se svým postižením. Dalibor se o ni stará víc než pečlivě, ale ji štve ta naprostá závislost.

Zoufalá Petra přijde Hynkovi sdělit, že Karas byl HIV pozitivní...

Sledujte další díl Cest domů ve středu ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama