230. díl - Nevím nic

Valerie je ochotná udělat vše pro záchranu Hynka. Veronika chce s Michalem opustit Hradiště. Oskar si nevěří. Sledujte Cesty domů v pondělí ve 20.15 na Primě.
Veronika žádá Oskara, aby odoperoval Michalovo rameno
Veronika žádá Oskara, aby odoperoval Michalovo rameno

reklama

Hynek je právě u Valerie, když mu anonym zavolá, že jestli chce vidět Chrousta, bude v poledne v lomu.

Valerie ho od toho zrazuje, nakonec ho aspoň přesvědčí, aby o tom řekl Daliborovi. Ten je zrovna vyšetřován kvůli Maxovi. Míla mu vezme odznak a hrozí mu, že ho od policie vyhodí. Prozatím je suspendován.

Hynek jde na sraz s Chroustem, ale místo něho je tam Petra. Po jejím odjezdu tu najde Chrousta mrtvého, a policie, které se přihlásil svědek, jenž údajně viděl, jak se Hynek s Chroustem pere, je na cestě. Hynek pochopí, že to byla past.

Dalibor mluví s Veronikou o jejím úmyslu odjet i s Michalem do Prahy. Probírají spolu také to, že Veronika požádala Oskara, aby se ujal Michalovy operace. Daliborovi se nelíbí ani jedno.

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesty domů II (230) - rekapitulace

Oskar se vrací do práce – na patologii, chtěl by však zpátky na chirurgii. Veroničinu nabídku na operaci Michala ale odmítne, protože si nevěří. Mariana mu to vyčítá – a pak se stane svědkem toho, jak se Oskar touží znovu napít.

Horák nabídne Aleně, že soutěž odtančí s ní, když Jaryn nemůže. Sváťa přijde se stejnou nabídkou. Alena však odmítá – chce tančit s Jarynem, nebo vůbec.

Valerie je ochotná udělat pro Hynkovu záchranu vše, a když ho zatknou, zajistí mu alibi a vypoví, že byl v době vraždy s ní. Honza jí nevěří, ale nemá možnost, jak ji donutit říct pravdu.

reklama

reklama