232. díl - Odposlech

Simona fandí Jarynovi s Alenou. Dalibor pomáhá Hynkovi políčit na Petru. Honza rozjede policejní akci. Sledujte Cesty domů v pondělí ve 20.15.
Do nemocnice veze Veroniku Oskar
Do nemocnice veze Veroniku Oskar

reklama

Hynek se skrývá před policií na Daliborově chatě. Oba muži chystají lest na Petru Karasovou, která Hynka vydírá.

Po dlouhých hodinách čekání se konečně Hynkovi Petra ozve a smluví si s ním schůzku v hospodě u Bety. Hynek přinese na schůzku tašku s falešnými bankovkami, je vybavený nahrávacím zařízením a úkolem – vytáhnout z Petry přiznání. Petra ale Hynkovu lest prohlédne, vyláká ho z restaurace ven a odjede s ním v autě neznámo kam.

Valerie se strachuje o Hynkův osud. Náhodou přijde k Duškům domů zrovna ve chvíli, kdy Dalibor zapíná odposlouchávací zařízení. Vynutí si, aby mohla zůstat, a spolu s Daliborem slyší, jak Petra Hynka falešně svádí.

Zmítá jí žárlivost a zároveň obava o Hynka. Zatímco Dalibor pronásleduje Petru s Hynkem, Valerie jde na policii s nahraným rozhovorem a předá ho Honzovi. Policie rozjede pátrání, ale po Petře ani stopy.

Jaryna propustí z nemocnice. Společně se Simonou jde fandit na dlouho očekávanou soutěž, kde místo něj bude s Alenou tančit Sváťa Pech. Pech ale v kritickém okamžiku selže a začátek vystoupení nezvládne.

Michalova operace ramene dopadne dobře a on musí co nejrychleji nastoupit do Prahy na rehabilitaci. Veronika mu to chce umožnit, brání jí v tom ale její nesamostatnost, nedokáže se ani sama zvednout z vozíku do chodítka.

 

Sledujte Cesty domů v pondělí ve 20:15 na Primě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!