234. díl - Vezmeš mě domů?

Simonu čeká soud s Rudolfem. Hynek a Valerie se zabydlují. Dalibor najde doma Sváťu s miminkem. Sledujte další díl Cest domů v pondělí ve 20.15 na Primě.
Ema chce Rozárku nechat u Sváti
Ema chce Rozárku nechat u Sváti

reklama

Hynek s Valerií se zabydlují u Valerie. Hynek pečlivě připravil vše pro příjezd dětí. Dokonce sestavil na zahradě pískoviště a prolézačku. Oba se velmi těší.

Jediný problém je, že děti nepřijedou. Zdena si dala podmínku: Hynek se musí i s dětmi a Valerií nastěhovat zpátky do vily k Simoně. Hynek by to snad i dokázal udělat, ale Valerie si není jistá, jestli by ve svém věku vydržela žít se Simonou.

Ale to je jen jeden problém: větší je, že je tam i Jaryn, který ji ani Hynka nezdraví, vyčítá jim smrt Aleny.

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesty domů II (234) - rekapitulace

Simona ráno vstane dřív než obvykle, jde na soud s Rudolfem Bernátem, kde ho mají osvobodit. Semerád je o poznání zkroušenější, jeho dnes čeká jeho vlastní soud, kde dostane trest za své přiznání k podjatosti v případě Rudolfova případu.

Maličko to mezi nimi neladí, Semerád žárlí a má pocit, že ho Simona moc nepodporuje vzhledem k tomu, co pro ni a Bernáta udělal.

Honza s Daliborem jsou na čekané, mají hlášku, že jednu ze Závišových pump, má někdo přepadnout, Nakonec se ale přepadení odehraje úplně jinde. Přepadení mají na svědomí Ema a Kytka. Ema postřelí Dalibora.

Pech přiletí do nemocnice, strachy bez sebe o Dalibora. Naštěstí to není vážné, jde o průstřel hýžďového svalu.

Simona nakonec přijde Semeráda podpořit k soudu, všechno si vyříkají a upevní svůj vztah.

Valerie s Hynkem přijdou do vily, aby si promluvili s Jarynem. Ale ten s nimi odmítá bydlet, jeho názor je jednoznačný, nenávidí je.

U Pecha se objeví Ema, je na útěku, proti jeho vůli mu tam nechá svou dceru Rozárku a zmizí. Když se Dalibor vrátí z nemocnice, čeká ho dost velké překvapení. Společně s Pechem mají na krku starost o miminko.

Sledujte další díl Cest domů v pondělí ve 20.15 na Primě.

Podívejte se na fotky:

reklama

reklama