235. díl - Horečka

Dalibor si Rozárku docela oblíbil, ale nutí Sváťu, ať sežene její matku. Na koho při tom Sváťa narazí? Za Jurajem přijede jeho bývalá žena Mária s prosbou, aby jí pomohl najít jejich dceru Emu. Co udělá Simona, až zjistí, že Juraj zapřel, že má dítě. Sledute Cesty domů ve středu ve 20.15 na Primě.
I když s Valerií a Hynkem se zatím usmířit nechce
I když s Valerií a Hynkem se zatím usmířit nechce

reklama

Pech se vzorně stará o Rozárku a i Dalibor už se smířil s tím, že mají dočasně novou nájemnici. Přesto mu pořád vrtá hlavou, čí dítě to je. Nutí Sváťu, ať sežene její matku. Nebo alespoň doklady od Rozárčina otce.

Když se o to Sváťa pokouší, unesou ho gorily mafiána Záviše, který si s ním přijde osobně promluvit. Aby nebylo problémů málo, Rozárka při Sváťově průzkumné misi nastydne a dostane vysokou horečku. Bez dokladů s ní ale do nemocnice nemůžou. Jak si s tím Sváťa s Daliborem poradí?

Jaryn stále trucuje a nekomunikuje s okolím. Nemluví především s Hynkem a je proti tomu, aby se i s Valerií nastěhovali do vily. Nezajímá ho, že jedině tak může mít Hynek zase v péči své děti.

Valerii se nechce bydlet se zbytkem rodiny, ale kvůli Hynkovi a hlavně dětem by to byla ochotná udělat. Hynek se s Jarynem hádá, provokuje, nakonec se kvůli němu nechá zmlátit. Ustoupí nakonec Jaryn a usmíří se s Hynkem i Valerií?

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesty domů II (235) - rekapitulace

Za Jurajem přijede jeho bývalá žena Mária a prosí ho, aby jí pomohl najít jejich dospělou dceru Emu. Simona je v šoku.

Semerád se nikdy nepochlubil, že má nějaké děti, takže jí vlastně celá léta lhal. Ten ale nechce o dceři nic slyšet. Ona ho vymazala ze svého života a on udělal to samé. Simona by ale byla ráda, kdyby Juraj Márii pomohl a s dcerou se usmířil. Co Simona podnikne?

Sledujte Cesty domů ve středu ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama