236. díl – Až si budu jistá

Hynek si jede na Slovensko pro děti, ale opět nepochodí. Kdo mu zlepší náladu? Máriu při hledání Emy přepadli a zbili neznámí muži. V pátrání pokračují Simona s Jurajem. Co v Emině bytě najdou? Dalibor zpanikaří a odveze Rozárku do kojeneckého ústavu. Sledujte Cesty domů v pondělí ve 20.15 na Primě.
Juraj nechce svou dceru Emu hledat
Juraj nechce svou dceru Emu hledat

reklama

Hynek se i s Valerií se přestěhoval ke Kenigrům, podmínku své tchyně tedy splnil. Jede si na Slovensko pro děti. Jenže Zdena je neoblomná. Co když se Hynek s Valerií rozejdou? Nebo soužití ve vile nebude fungovat?

Dokud nebude mít jistotu, že se děti stěhují opravdu naposledy, Hynkovi je nevydá. Kdo Hynkovi zlepší náladu? A jakou další šokující zprávu se ještě Hynek dozví?

Semerád všechno vzdal. Neúspěšné hledání práce i snahu najít Emu. Jenže Mária se nevzdá. Při pátrání po dceři ji ale někdo napadne a zbije, takže musí být hospitalizovaná v nemocnici.

Semerád se tedy nerad vydá se Simonou v Máriiných stopách. Vniknou do Emina bytu. Nenajdou tam sice Emu, ale zato dětské pleny. Je opravdu možné, že by Ema mohla mít dítě? A že ze Semeráda by mohl být dědeček?

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesty domů II (236) - rekapitulace

Dalibor zjistí, že Honza vyšetřuje nový případ – únos malé holčičky. Dalibor si pohřešované dítě okamžitě spojí s Rozárkou.

Sváťa jeho podezření sice vyvrátí, ale Dalibor mu už nevěří. Bez Sváťova vědomí odveze Rozárku do kojeneckého ústavu. Až se Ema vrátí, ať si ji tam vyzvedne.

Sváťa je na Dalibora strašně naštvaný. On by se přece o holčičku dokázal postarat lépe, než se o ni budou starat v ústavu. Odpustí Daliborovi tenhle zásah? A kdo další ještě projeví zájem o Rozárku?

Sledujte dvoustý třicátý šestý díl seriálu Cesty domů v pondělí 20. ledna ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama