237. díl – Táta

Fandovi selhala játra, potřebuje vhodného dárce. Mohl by to být Hynek? Sváťa přesvědčuje Semeráda, aby se pokusil holčičku dostat z kojeneckého ústavu. Podaří se mu to? Na policii se přihlásí Kytka, partner Emy a otec Rozárky. Pak je ale v cele nalezen mrtvý. Kdo ho zabil? - Ve ST ve 20.15 na Primě.
Valerie Hynka podporuje
Valerie Hynka podporuje

reklama

Fandu v umělém spánku převezou lékaři ze Slovenska do Hradiště, aby ho napojili na umělá játra. Ale činnost Fandových selhávajících jater se bohužel ani díky přístroji neobnovuje. Potřebuje vhodného dárce.

Hynek se rozhodne, že jím bude on. Jenže operace není ani pro jednoho bez rizika. Navíc Hynkova drogová minulost hraje proti němu. Co ukáže vyšetření?

Daliborovi teprve teď dochází, co způsobil, když Rozárku odvezl do kojeneckého ústavu. Dozví se, čí je Ema dcera a pochopí, proč musela utéct před Závišem.

Sváťa se snaží přesvědčit Semeráda, aby se jako soudce, ale také jako dědeček Rozárky pokusil malou dostat ven z kojeneckého ústavu. Bojí se, že by se Záviš mohl pomstít Emě tím, že by holčičku unesl. Jenže Semerád nechce nic slyšet ani o dceři, ani o případné vnučce. Změní někdy názor?

 

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesty domů II (237) - rekapitulace

Na policii se objeví Kytka, partner Emy a otec Rozárky. Přišel se udat, evidentně se chce v cele schovat, je jasné, že před Závišem. K výslechu přijde i Semerád, chce od něj slyšet něco Emě a chce vlastně i důkaz, že Rozárka je opravdu její dcera.

Kytka je později v cele nalezen mrtvý. Údajně spáchal sebevraždu, ale spíš mu někdo pomohl. Honzovi s Daliborem je jasné, že v tom má prsty Záviš. Znamená to, že mají mezi sebou někoho, kdo pracuje pro druhou stranu?

Sledujte 237. díl seriálu Cesty domů ve středu 22. ledna ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama