238. díl - Dohoda

Valerie s Hynkem získají děti. Juraj pomůže Emě. Jaryn začíná podezřívat Honzu. Sledujte další díl Cest domů v pondělí ve 20.15 na Primě.
Simona nabízí pomoc
Simona nabízí pomoc
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ema se vrací do města pro svou dceru. Zjistí, že Rozárka je v kojeneckém ústavu. A taky, že Záviš dostal Kytku.

Jaryna vyhodí před domem z auta Závišovi muži. Záviš mu ukázal fotku Aleny, jak pro něj tančila u tyče. Taky mu řekl, že pomáhala svému otci s útěkem. Jaryn je otřesený. Chce se pomstít. Honza ho přemluví, aby to nedělal.

Marcelka se nechce vrátit se Zdenou zpátky na Slovensko. Zdena váhá. Nakonec se rozhodne, že děti nechá u Hynka a Valerie. Ti jsou šťastni.

Semerád se dozví, že Ema je zpátky. Vyhledá ji. Ema s ním nejdřív nemluví, pak s ním ale jde do Kytkova bytu najít Rozárčiny doklady. Tam je dostihnou Závišovi chlapi. Semerád je zdrží, aby Ema mohla utéct.

Jeho samotného ale odvedou k Závišovi. Ten mu učiní nabídku: nechá Emu být, ale Semerád bude mít u něj dluh. Semerád souhlasí. Nikomu o tom ale neřekne.

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Cesty domů II (238) - rekapitulace
Cesty domů II (238) - rekapitulace

Je zřejmé, že na policejním oddělení je krysa. Jaryn začne podezírat Honzu, že Závišovi donáší on.

Ema získá zpátky dceru. Od rodičů ale pomoc nechce. Chce se nechat zatknout a Rozárku nechat u Sváti s Daliborem. Sváťa tlačí na Dalibora, ať nechá Emu být. Dalibor váhá.

Sledujte další díl Cest domů v pondělí ve 20.15 na Primě. 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
7