239. díl – Poslední skaut

Neozbrojený Jaryn jde proti muži, který se vloupal do Valeriina domu a který na něj vystřelí z pistole. Pak se vydá opět provokovat Záviše. Jak uspěje a koho v baru potká? Ema ví, že se musí přihlásit na policii. Komu nakonec svěří do péče Rozárku? Sledujte 239. díl Cest domů ve 20.15 na Primě.
Ema naposledy krmí svoji malou
Ema naposledy krmí svoji malou

reklama

Jaryn nejen že obviňuje Honzu, že je na Závišově straně. Čím dál víc také hazarduje se svým životem, čímž ohrožuje všechny kolem sebe. Obzvlášť Honzu, který musí na Jaryna dohlížet.

Když je nahlášeno vloupání do Valeriina domu, neozbrojený Jaryn jde proti muži, který na něj vystřelí z pistole. Jen zázrakem se mu nic nestane. Pak se Jaryn vydá opět provokovat Záviše. Koho u něj v baru potká?

Fanda se pomalu zotavuje z operace a doma zatím odpočívá i Hynek. Jedna starost Valerii odpadla, druhá se objevila. Jmenuje se Věra Hrubá. Aktivní stážistka se Hynkovi neustále plete do cesty a neváhá ho pod různými záminkami navštívit ani ve vile Kenigrových.

Valerie začíná žárlit, což Hynka docela baví. Má se Valerie Věry Hrubé bát? Co pohledné stážistce Valerie řekne?

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesty domů II (239) - rekapitulace

Ema řeší, co bude dál. Ví, že se musí přihlásit na policii a je jí jasné, že ji zřejmě vězení nemine. Je Daliborovi vděčná, že jí dal čas, aby se rozloučila s Rozárkou a promyslela, kdo se o ni bude starat. Navrhne své matce Márii, aby si Rozárku k sobě vzala ona. Ta ale nemůže a Juraj o péči o svou vnučku nijak zvlášť nestojí. Přesto, že ženské osazenstvo Kenigrovic vily by Rozárku v domě uvítalo.

V čí péči nakonec holčička zůstane? A kam se poděje Ema? Sledujte Cesty domů ve středu ve 20. 15 na Primě.

reklama

reklama