24. díl – Martin

Ivan s Patrikem Kopeckým utečou z fotbalového tréninku. Martin se dozví, že šli k vodě. Kluci vlezli na nepřivázanou loďku, kterou i s nimi odnesl proud.
Cesty domů, 24. díl – Martin, Patrik a Ivan
Cesty domů, 24. díl – Martin, Patrik a Ivan

Podaří se je Martinovi zachránit? Karolína se vrátila i s Nikolou, ale je vyděšená k smrti. Čeho se tak bojí a před kým utekla z Prahy? Rudolf s Mílou se snaží usměrnit Moniku, která zase začala dělat problémy. Co má Monika za lubem? Soňa má strach, že Vencl Vendy ublíží, snaží se ji varovat. Uvěří Vendy jejím obavám? Petr má plnou hlavu starostí. Pacina se rozhodla odjet na měsíc pryč s nějakým zákazníkem, tak se s Petrem rozhodnou oslavit spolu Vánoce o něco dřív. Jak oslava dopadne?

 

 

Sledujte dvacátý čtvrtý díl nového původního seriálu Cesty domů ve středu 8. prosince ve 20.00 na Primě.

 

Ivan s Patrikem Kopeckým se na tréninku poprali a Martin je poslal za trest do šatny. Malí bojovníci se ale navzájem vyhecují a z tréninku utečou. Dostanou úžasný nápad – půjdou na lodičky. Že je prosinec, jim vůbec nevadí. Když Martin zjistí, že kluci utekli, vyrazí je hledat. Kluci vlezli na nepřivázanou loďku, kterou i s nimi odnesl proud, ale jim uplavala vesla. Podaří se je Martinovi dostat z vody ven? A kdo nakonec potřebuje nejvíc zachránit?

 

Petr má plnou hlavu starostí. Pacina se rozhodla odjet na měsíc pryč s nějakým zákazníkem. Chtěl by s ní proto oslavit Vánoce dřív, jenže kde tak narychlo sehnat stromeček? Tak si alespoň spolu s Kači vánočně vyzdobí celou ordinaci. Jenže Rudolf je jako vždycky proti každé změně. Pak ale Petr dostane nečekanou zprávu. A v tu chvíli má jiné starosti než řešit Vánoce a hádat se s věčně nabroušeným Rudolfem.

 

Rudolf s Mílou se snaží usměrnit Moniku, která zase začala dělat problémy. Vzala si nějaké prášky a pak se v hospodě opila. Zdá se, že jediný, kdo na ni teď platí, je Honza. Jenže ani jeho trpělivost není nekonečná. Monika mu ale vysvětluje, že se nepotřebuje léčit, potřebuje si najít práci. A to není tak jednoduché. Honzovi začíná být jasné, že Monika není žádné roztomilé kotě na hraní a že to s ní nebude mít lehké. Vzdá to, nebo se jí dál bude snažit pomáhat?

Roman má další problém. Karolína přijela do Hradiště i s Nikolou. Žádá od něj pomoc a rozhodně se nechce vrátit zpátky do Prahy. Je vyděšená k smrti. Roman ji v první chvíli uklidí do hotelu, pak bude řešit, co dál. Ale Karolína má jiný nápad. Chce, aby Nikola zůstala ve vile u Bernátových, zatímco ona sama načas zmizí. Vyřeší se tím její potíže? A čeho se vlastně tak bojí?

 

Soňa je ráda, že se Roman vrátil do vily a oni se opět usmířili. Má sice strach, jestli se Roman s Venclem zase nepopere, ale hlavně má strach o Vendy. Bojí se, že jí Vencl ublíží. Jenže sesterské příměří je ještě křehké, Soňa nechce na sestru moc naléhat, aby ji nevyprovokovala. Kdyby tak tušila, že Roman má úplně jiné starosti než žárlit na Vencla. A že neodbytný doktor není zdaleka jediný, koho by se Soňa měla bát.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama