242. díl - Rodinu neohrozím

U Simony boduje Juraj i Karel. Hynek zatlouká Valerii nevěru. Dalibor volí mezi Veronikou a Sváťou s Rozárkou. Sledujte další díl Cest domů v pondělí ve 20.15 na Primě.
Mariana probírá s Valerií Hynka
Mariana probírá s Valerií Hynka

reklama

Dalibor byl za Veronikou, která je na tom psychicky špatně – lže sama sobě. Veronika se pak nečekaně vrátí z Prahy do Hradiště. Pech se rozhodne odejít i s Rozárkou domů.

Hynek nejdřív popírá svou nevěru, nakonec se ale přizná. Nejprve Marianě, pak samotné Valerii.

Semerád zdatně hájí Závišova kumpána Palečka a Simona ho bude muset zprostit obžaloby. Semerád tvrdí, že ho k tomu Záviš donutil. Později se ukáže, že ho chce i zkorumpovat. Semerád se rozhodne postavit tlaku čelem a honorář od Záviše věnuje kojeneckému ústavu. Tím u Simony získá body.

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesty domů II (242) - rekapitulace

Jaryn přivede Mladého a Simonu do Pechova bytu, kde se skrývá Klára. Ta zjistila, kdo od policie donáší.

Jaryn nechce připustit, aby měla Klára ze Záviše strach. Vezme ji za ním a pohrozí mu. Záviš se však Jaryna nebojí, ví, že Klára je neteř Mladého. To proto ji nechá na pokoji.

Sledujte další díl Cest domů v pondělí ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama