244. díl - Vím, co jsem viděla

Veronika přistihne Hynka s Alžbětou. Honza a Dalibor pátrají po ztraceném dítěti. Klára podrží Jaryna. Sledujte Cesty domů v pondělí ve 20.15 na Primě.
Co chce Veronika po Hynkovi?
Co chce Veronika po Hynkovi?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Hynek se zaplete s baletní učitelkou Alžbětou. Má ale smůlu - hned při prvním a vášnivém polibku je náhodou přistihne Veronika.

Hynek se obává, že Veronika chce jeho malý románek prozradit Valerii, což by byla zkáza jeho křehkého manželství. Snaží se odvrátit vzájemné setkání Veroniky a Valerie a zároveň apeluje na Veroniku, aby mlčela. Veronika mlží, ale nakonec se její pravé úmysly vyjeví: chce začít Hynka vydírat.

Policie objeví zavražděnou, jejíž popis odpovídá Emě. Nakonec se ukáže, že šlo o jinou ženu, ale Simona, Semerád, Pech i Dalibor jsou tím vyděšeni - znovu vyvstane dilema, zda Emu nejít hledat.

Policie pátrá po ztraceném dítěti zavražděné paní Široké. Z vraždy je podezřelý její manžel.

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Cesty domů II (244) - rekapitulace
Cesty domů II (244) - rekapitulace

 

Jaryn dál sebevražedně riskuje. Při pátrání po pohřešovaném dítěti se v mrazivém večeru potopí do hluboké a ledové studně. Ale nakonec se mu nic nestane.

Klára pak Hynka zavede na hřbitov, kde leží její otec. Svěří se Jarynovi, že také nenáviděla celý svět, když jí táta umřel, ale nakonec to překonala. Stejně tak to musí udělat Jaryn – uchovat památku Aleny a žít dál. Na Jaryna to zapůsobí.

Podívejte se na fotky:

Sledujte Cesty domů v pondělí ve 20.15 na Primě.

Reklama
Reklama