245. díl - Oheň

Simona řeší s Karlem Mladým nájemní smlouvu. Veronika vyhrožuje Daliborovi soudem. Honza zakáže Jarynovi pracovat s Klárou. Sledujte 245. díl seriálu Cesty domů ve středu 19. února ve 20.15 na Primě.
Je to parta výrostků, co se baví, nebo někdo nebezpečný?
Je to parta výrostků, co se baví, nebo někdo nebezpečný?

reklama

Hynek pomůže učitelce baletu Alžbětě, když si během tance zlomí kotník. Vidí je Valerie i Veronika. Alžběta by s Hynkem ráda navázala vztah, on se ale ubrání a všechno skončí dřív, než pořádně začalo.

Na policii řeší případ ukradených aut, které někdo zřejmě pro zábavu zapaluje. Vyšetřování by měl velet Dalibor, ale toho zrovna odvolají pryč kvůli maléru se synem. Případu se proto chopí Jaryn s Klárou.

Michal se Sváťou a s Rozárkou uvízli na odstaveném kolotoči, který si sami pustili. Musela to přijet řešit policie. Veronika zuří a vyhrožuje Daliborovi soudním zákazem styku se synem. Dalibor vynadá Sváťovi a Veronika zase Michalovi. Ten je z mámy nešťastný, raději by trávil čas s tátou a se Sváťou.

Jaryn se dostane na stopu mladíkům, kteří zapalují ukradená auta, a na vlastní pěst je sleduje až do opuštěné tovární haly. Když chce pak zabránit dalšímu incidentu, mladíci ho zmlátí a auto zapálí. Klára, která ho hledá, nedokáže vběhnout do ohně a vytáhnout ho.

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesty domů II (245) - rekapitulace

Simona řeší s Mladým nájemní smlouvu na Valeriin dům. Mladý se během toho dozví o Jarynově nehodě. Simona málem zkolabuje. Nakonec se naštěstí ukáže, že Klára zavolala kapitána Maška, který Jaryna z plamenů včas vytáhl. Honza vynadá Jarynovi i Kláře a zakáže jim dělat spolu. Jaryn je na Kláru naštvaný.

Veronika, která se vloudí ke Kenigrovým pod záminkou, že musí se Semerádem probrat blížící se soud, postaví Hynka před hotovou věc: buď za ní přijde a stanou se opět milenci, nebo řekne Valerii všechno o něm a o Alžbětě. Netuší ale, že Valerie její vydírání vyslechla.

Projděte si fotky:

 

Sledujte 245. díl seriálu Cesty domů ve středu 19. února ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama