247. díl - Ordinace

Simona dá přednost Karlovi před Jurajem. Dalibor varuje Veroniku. Hynek se nechá svést Klárou. Sledujte další díl Cest domů ve středu ve 20.15 na Primě.
Paní Konůpková přinesla kávu a něco sladkého
Paní Konůpková přinesla kávu a něco sladkého

reklama

U Palečka na střeše je člověk. Jaryn jede na místo s Klárou, mají za to, že je to sám Paleček. Muž na střeše je ale Soudek. Jaryn to Kláře vyčítá, byla to její hláška, ona zburcovala policii, jsou teď oba pro smích.

Dalibor si bere od Veroniky klíčky od auta, které jí vrátil Záviš, chce ho prohledat. A varuje Veroniku, že Záviš je gauner.

Druhý den Záviš Veroniku navštíví v ordinaci. Řekne jí, že to on spravuje tuto nemovitost, a ne paní Konůpková, se kterou se Veronika dohodla. A dá jí výpověď. Veronika je v šoku.

Později se u Veroniky zastaví sama paní Konůpková, která přímo v ordinaci zkolabuje. Veronika ji ošetří, ukáže se, že je Závišova teta...

Podívejte se na rekapitulaci dílu:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesty domů II (247) - rekapitulace

 

Vztah Simony a Semeráda je na bodu mrazu, ona pořád nemůže skousnout, že pomohl Palečkovi vyhnout se vězení.

Klára vypátrá Palečkův úkryt v karavanu za městem a při zásahu ho postřelí...

Sledujte další díl Cest domů ve středu ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama