248. díl - Ledová koupel

Simona se sblíží s Karlem. Veroniku zachrání Kamil. Jaryn si vyřizuje účty s Hynkem. Sledujte další díl Cest domů v pondělí ve 20.15 na Primě.
No že by ano?
No že by ano?

reklama

Jaryn poslal Kláře kytici, ale nedokáže přestat myslet na Alenu. Kromě toho si všimne, že Klára si s Hynkem najednou tyká. Podezírá je, že spolu něco měli.

Obviní Hynka, že se s Klárou vyspal, a popere se s ním. Hynek se brání, že ji jen nevinně a ve vší počestnosti utěšoval, když brečela kvůli Jarynovi. Zoufalý Jaryn vleze do ledové řeky – málem se utopí, ale zachrání ho náhodní rybáři.

Od soudu se vrací Veronika; z jednání je rozpačitá. Znalci totiž překvapivě zmírnili své posudky výrazně v její prospěch. Daliborovi s Michalem se to také nezdá, podezřívají Záviše.

Semerád si domů půjčí Rozárku. Simona je k němu chladná a pak ho nepřímo obviní, že soudní znalce mohl zmanipulovat on na pokyn Záviše. Semeráda se to dotkne.

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesty domů II (248) - rekapitulace

Simona přijde za Mladým a požádá ho o neoficiální proklepnutí soudních znalců. Mladý zjistí, že jim nedávno někdo poslal na účty velkou částku peněz..

Veronika má zařízenou rehabilitační ordinaci. Vpadne tam postřelený Josef Lupač, Závišův člověk, a domáhá se ošetření. Veronice se podaří zavolat policii.

Dalibor se Veronice omlouvá, že ji podezříval, že bude za odměnu tajně ošetřovat Závišovy lidi. Ale chce, aby ordinaci, která patří Závišově tetě Konůpkové, pro jistotu opustila. Veronika odmítá..

Záviš zuří a dává Veronice z ordinace výpověď. Josef Lupač Veroniku napadne – chce se jí pomstít za to, že ho udala policii.

Semerád začíná tušit, že se Simonou se něco děje; možná ho s někým podvádí.

Sledujte další díl Cest domů v pondělí ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama