249. díl – Zmizení

Veronika má strach, protože její dům hlídá nějaký muž. Záviš pronásledovatele zažene. Semerád začíná na Simonu žárlit, tuší, že se něco děje. Klára se ztratí, když pátrá po majoru Soudkovi, který je nezvěstný. Co je kvůli Kláře ochotný udělat Jaryn? Sledujte 249. díl Cest domu ve 20:15 na Primě.
U Kenigrů se slaví
U Kenigrů se slaví

reklama

Veroniky dům sleduje nějaký muž. Veronika má strach a je zároveň naštvaná. Myslí si, že ji nechal hlídat Dalibor, a pohádá se s ním kvůli tomu.

Veroniky sledování ale nemá na svědomí ani Záviš, který naopak Veroničina pronásledovatele zažene. Tím si získá její sympatie. Uvěří Veronika Závišovi, že jí od něj žádné nebezpečí nehrozí? A kdo tedy hlídkuje u jejího domu?

Semerád tuší, že se ve vztahu mezi ním a Simonou něco změnilo. Začíná žárlit a bojí se toho, co od Simony uslyší.

Simona ho ale překvapí, věnuje mu letenku, aby mohl odjet za Emou do Berlína. Jak dopadne Semerádovo setkání s dcerou? A co uslyší od Simony, až se vrátí?

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesty domů II (249) - rekapitulace

Míla nahlásí zmizení majora Soudka. Celá kriminálka ho hledá, Soudek se ale nakonec objeví sám. Mezitím se ale ztratí Klára, která po něm také pátrá.

Mladý se o ni bojí, ví, že šla do herny, která patří Závišovi. Strach má o ni i stále zamilovanější Jaryn. Co Jaryn kvůli Kláře udělá? A kde se Klára nakonec objeví?

Sledujte 249. díl Cest domu ve 20:15 na Primě.

 

reklama

reklama