250. díl - Udání

Juraj neskousne Simonin románek s Karlem. Dalibor vyzradí Veronice policejní tajemství. Kamil znovu přelstí Honzu s Jarynem. Sledujte 250. díl Cest domů v pondělí ve 20.15 na Primě.
Ale sluší jí to, že
Ale sluší jí to, že

reklama

Semerád přijde za Mladým a důrazně ho varuje, aby nechal Simonu na pokoji. Mladý to odmítá a oba muži se nakonec poperou.

Rvačka se neutají u Kenigrů, a Simonina nevěra tak vyjde najevo u celé rodiny. Semerád Simonin románek s Mladým nedokáže skousnout a je rozhodnutý vztah ukončit a odejít z domu.

Na policii se dostaví barman Podlešák a chce udat svého šéfa Záviše. Dalibor s Honzou jsou zpočátku nedůvěřiví, ale když se ukáže, že Podlešák má k udání dobrou motivaci – lásku k prostitutce, kterou Záviš drží ve svém podniku - uvěří mu.

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesty domů II (250) - rekapitulace

 

Připravuje se velká policejní akce na Závišovo dopadení. Záviš se ale díky Veronice o akci dozví a plány policie na poslední chvíli překazí. Navíc se lstí zmocní i chráněného svědka Podlešáka...

Veronika víc a víc podléhá podmanivému Závišovi a přes Michalův nesouhlas s ním jde na romantické večerní rande. Od vztahu se zločincem ji nedokáže odradit ani Dalibor, který Veronice řekne, že Záviš je vrah. Záviš rozpolcenou Veroniku nakonec přesvědčí o své nevinně a začínají spolu vztah.

Podívejte se na fotky:

 

Sledujte 250. díl Cest domů v pondělí ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama