251. díl - Nemůžu jinak

Simona s Mladým zachrání život Natálii, která chtěla spáchat sebevraždu. Co dalšího pro nešťastnou dívku Mladý ještě udělá? Honza předvolá k výslechu na policii Ester Konůpkovou, která při výslechu zkolabuje a musí být převezena do nemocnice. Sledujte Cesty domů ve středu ve 20.15 na Primě.
Jak to všechno dopadne?
Jak to všechno dopadne?

reklama

Semerád si nemůže pomoct a na Simonu strašně žárlí. Zatímco na ni čeká doma, Simona tráví odpoledne s Mladým.

Při procházce lesem narazí na mladou dívku Natálii, která chce spáchat sebevraždu. Zachrání ji a vezmou k Mladému domů. Kdo je Natálie a proč si chtěla vzít život? A co dalšího pro ni Mladý ještě udělá?

Honza předvolá k výslechu v kauze Záviše Ester Konůpkovou. Staré paní se ale na policii udělá zle a je převezená do nemocnice. Dostala mrtvici a není jasné, jestli přežije.

Pomůže kriminálce Esteřina výpověď? A jak zareaguje Záviš, až se dozví, že co se na policii stalo?

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesty domů II (251) - rekapitulace

Marcelka chce jít s Hynkem navštívit svou zraněnou učitelku baletu. Hynek se návštěvy z pochopitelných důvodů obává. Valerie mu ale dá najevo, že mu věří, Hynek se tedy na návštěvu s dcerkou vydá. Opravdu už nemá Valerie důvod na Alžbětu žárlit? Čím Alžběta Hynka zaskočí? A jak návštěva dopadne?

Projděte si fotky:

 

Sledujte Cesty domů ve středu ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama