252. díl - Řekneš pravdu?

Simona se rozchází s Jurajem. Klára hledá pomoc u Valerie. Honza s Daliborem zatknou Záviše. Sledujte další díl Cest domů v pondělí ve 20.15 na Primě.
Dalibor ale Veroniku opět varuje před Závišem
Dalibor ale Veroniku opět varuje před Závišem

reklama

Hynek s Valerií jsou opět svědky hádky mezi Simonou a Semerádem. Hynek si myslí, že Simoně bude s Mladým dobře, ale Valerie je spíš na straně Juraje a má o něj strach.

Simona bouchne dveřmi a odchází k Mladému. Ráda by od něj slyšela něco o budoucnosti jejich vztahu, ale je zaskočená. U Mladého je totiž nakvartýrovaná Klářina matka Saša, která Mladého evidentně hluboce miluje. Simona je v šoku.

Soudek má schůzku s policistou Ekrtem, který mu chce sdělit něco důležitého. Místo toho ale nachází Soudek Ekrta mrtvého a u něj Záviše, který má Ekrtovu krev na oblečení. Soudek volá policii.

Přestože Záviš mlčí a odmítá vypovídat, Honza, Dalibor i Mladý div neotvírají na oslavu šampaňské. Hlavně Jaryn je štěstím bez sebe, tentokrát si Záviše pláchnout nenechají.

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesty domů II (252) - rekapitulace

Valerie s Marianou přemlouvají Juraje, aby neodcházel, ale ten už toho má dost. Nehodlá se Simony doprošovat. Simona se vrátí domů – a možná i zčásti kvůli tomu, co viděla u Mladého, si najednou není odchodem Juraje tak jistá. Zároveň však není ani schopná ho zadržet, a tak se rozcházejí.

Klára jde za Valerií a poprosí ji, jestli by si vzala jako pacientku její maminku Sašu, která je po operaci. Valerie s tím souhlasí. Vidí, jak totálně Saša na Mladém visí.

 

Sledujte další díl Cest domů v pondělí ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama