254. díl - Věřím ti

Dalibor se smíří s Veronikou. Klára Svádí Hynka. Sváťa skrývá Rozárku před Emou. Sledujte 254. díl Cest domů v pondělí večer na Primě.
Ema si che vzít Rozárku s sebou do Berlína
Ema si che vzít Rozárku s sebou do Berlína

reklama

Ema si nečekaně přijede pro Rozárku, chce s ní hned odjet do Berlína, kde žije, neboť v Hradišti jí hrozí nebezpečí od Záviše a policie.

Sváťa Pech jí ale Rozárku nechce dát, vymlouvá se, že je Rozárka nemocná a nakonec ji nechá hospitalizovat na pediatrii, jen aby se Emě ztratil z dohledu.

Ema je v pasti, bez dítěte. Alespoň se setkala se Semerádem, sblížili se opět trochu víc. Semerád však dceru přesvědčuje, aby se šla udat.

Michal má po rehabilitaci první závod a při té příležitosti se setkají Dalibor s Veronikou. Dalibor jako první nabídne smír, Veronika ho přijme, navzdory Závišovi.

Hynkovi zavolá Alžběta, kolabuje po požití drog a od Hynka chce pomoc. Hynek ji odveze do nemocnice a Alice všechno řekne Valerii.

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesty domů II (254) - rekapitulace

Valerie neví, jestli může Hynkovi věřit, že je čistý a s Alžbětou nic nemá. Hynek to chce mermomocí dokázat a Valerie se nakonec spokojí s tím, že mu bude věřit.

Jaryn vyzná Kláře svou lásku. Klára se však ukáže v jiném světle – není to hodná holka. Hynek ji totiž náhodou vidí ve společnosti jistého individua. Klára svádí Hynka, chce ho tím „uplatit“, aby o jejím rande před Jarynem mlčel.

Sledujte další díl Cest domů v pondělí večer ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama