256. díl - Nebezpečně dobrej vliv

Simona svým rozhodnutím rozpálí Karla. Hynek vzbudí v Jarynovi nedůvěru ke Kláře. Sváťa se rozloučí s Rozárkou. Sledujte další díl Cest domů v pondělí ve 20.15 na Primě.
Není sladká? Malá Rozárka
Není sladká? Malá Rozárka

reklama

Hynek jde za Klárou, nevěří, jak to bylo s vyřešením případu přepadení pumpy. Klára s ním flirtuje. Hynek se nedá a řekne jí, že všechno řekne Jarynovi.

Servírka prozradí Závišovi, že lupiči, kteří ji okradli, věděli, že hospoda je Záviše, ale nijak se toho nebáli. Záviš zuří, ví přesně, proč si to dovolili.

Na policejní stanici se koná utajované setkání. Simona, Mladý, Pacner, Semerád a Ema. Ema je přísně hlídaná policií, aby se k ní nemohl dostat nikdo od Záviše. Simona ji má naposledy vyslechnout a rozhodnout, zda na ni uvalí vazbu, nebo ji pustí na svobodu. Semerád chce, aby Ema svědčila proti Závišovi, a policie by jí výměnou ochránila. Ale Ema nechce, bojí se, že by si ji Záviš našel i tak.

Sváťa si hraje s Rozárkou, plánuje, že s ní půjde do dětské herny. Dalibor mu to rozmlouvá, ví, že se dnes rozhoduje o Emině vazbě a je mu jasné, že pokud Emu pustí, její první cesta povede k nim, bude si chtít Rozárku vzít.

Do policejní stanice se někdo pokusí dostat. Simona vidí, že policie nedokáže Emu ochránit, a proto se rozhodne ji pustit. Mladý je naštvaný, ale Semerád jí naopak děkuje. Ema si pak u Sváti a Dalibora vyzvedne Rozárku, Sváťa je naměkko. Dalibor Emu varuje, aby byla opatrná...

Pacner se s Beátkou na chvíli nastěhuje ke Kenigrovým. Hynek mu to nabídl, když musel být dům, kde má Pacner ubytování, evakuován. Marianě se Pacner evidentně velmi líbí...

Sledujte další díl Cest domů v pondělí ve 20.15 na Primě.

Na rekapitulaci se můžete podívat zde:

 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesty domů II (256) - rekapitulace

reklama

reklama