261. díl - Štěnice

Dalibor s Honzou sehrají na Kamila boudu. Hynek pošle bývalou milenku za mříže.

reklama

Veronika předstírá před Daliborem, že se rozešla se Závišem. Během toho mu ale nastrčí do telefonu štěnici... Sváťovi se ale nezdá, že by se Veronika jen tak Záviše vzdala. Jak si hraje s Daliborovým telefonem, objeví v něm štěnici. Je jasné, že mu ji tam mohla dát pouze Veronika. Dalibor je z toho v šoku.

Pacnera znovu rozbolí zraněná ruka. Před Marianou to tají, ale požádá o pomoc Valerii. Ta se ho ujme a zařídí mu kontrolu u primáře. Během čekání oba zjistí, jak moc jsou si podobní... Mariana se dozví, že jí Pacner nic neřekl, a místo toho se obrátil na Valerii. Je zklamaná a svěří se Valerii, že si možná jen něco nalhává a že Pacner o ni zájem nemá. Valerie věří, že je tomu naopak. Povzbudí také Pacnera, aby Marianu už nenechal čekat. Pacner se konečně osmělí.

Hynek se tajně schází s Klárou v hotelu. Ta mu řekne, že mu chystá překvapení. Hynek zjistí, že Klára s Jarynem zatkli Alžbětu kvůli přechovávání drog a podezření z jejich distribuce. Zoufalá Alžběta prosí Hynka, aby jí pomohl... Dalibor se rozhodne využít štěnici nastrčenou ve svém telefonu a sehraje spolu s Honzou na Záviše boudu. Dá předvést Konůpkovou a pak zavolá Honzovi, že se s ní dohodli, že v jejím bytě nastrčí štěnici na Záviše. Záviš se to samozřejmě dozví a udělá tetě scénu. V bytě se ale nic nenajde a Záviš pochopí, že to byla jen provokace. Veronice ale dojde, že Dalibor o štěnici ví.

reklama

reklama