264. díl - Dej mi pokoj

Hynek je z Kláry vzteky bez sebe. Sváťa s Jurajem pátrají na vlastní pěst po Emě. Veronika prohlédne Kamilovu lež.
Cesty domů (264) - Obrázek 7
Cesty domů (264) - Obrázek 7
archiv FTV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Valerie míří na ambulanci, aby zkontrolovala Jarynovo zanícené tetování. Cestou narazí na Kláru, která tu na Jaryna čeká. Klára jí sdělí, že se i s Jarynem vrací do vily, a na Valeriin odpor nereflektuje.

Sváťa se Semerádem plánují, kde ještě budou hledat Emu. Dalibor má pro ně špatnou zprávu: Míla zatrhla sledování Záviše, které dnešním dnem končí. Semerád je z toho zdrcený, Sváťa to ale odmítá vzdát a hodlá projet okolní vesnice podle původního plánu.

Ve vile zatím Hynek zjišťuje, že Zdena Klepáčová je v Hradišti a hodlá večer dorazit. Domnívá se, že na inspekci. Do toho se vrací do vily Klára. Hynek je vzteky bez sebe a má obavy, že tohle skončí výbuchem.

Emu drží v chatě Závišův člověk Patrik, když se tam objeví Sváťa a Semerád. Ale Emu nezahlédnou a Patrik je přesvědčí, že on je jen hajný a nikdo tu není. Když Semerád se Sváťou odjíždějí od hájenky, narazí do nich na křižovatce auto řízené mladou dívkou Berenikou. Oba skončí v nemocnici, Semerád je na tom dost špatně... Veronika, která plánuje se Závišem večeři ve dvou, se dozvídá o nehodě a chce jít do nemocnice. Záviš jí překvapivě nabízí doprovod.

Honza prověřuje nehodu a zjišťuje, že Berenika, která do Sváti a Semeráda narazila, je napojená na Záviše. Svěří se Daliborovi s vážným podezřením, že to nebyla žádná náhoda, ale cílený útok.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
7