264. díl - Dej mi pokoj

Hynek je z Kláry vzteky bez sebe. Sváťa s Jurajem pátrají na vlastní pěst po Emě. Veronika prohlédne Kamilovu lež.
Cesty domů (264) - Obrázek 7
Cesty domů (264) - Obrázek 7
archiv FTV Prima

reklama

Valerie míří na ambulanci, aby zkontrolovala Jarynovo zanícené tetování. Cestou narazí na Kláru, která tu na Jaryna čeká. Klára jí sdělí, že se i s Jarynem vrací do vily, a na Valeriin odpor nereflektuje.

Sváťa se Semerádem plánují, kde ještě budou hledat Emu. Dalibor má pro ně špatnou zprávu: Míla zatrhla sledování Záviše, které dnešním dnem končí. Semerád je z toho zdrcený, Sváťa to ale odmítá vzdát a hodlá projet okolní vesnice podle původního plánu.

Ve vile zatím Hynek zjišťuje, že Zdena Klepáčová je v Hradišti a hodlá večer dorazit. Domnívá se, že na inspekci. Do toho se vrací do vily Klára. Hynek je vzteky bez sebe a má obavy, že tohle skončí výbuchem.

Emu drží v chatě Závišův člověk Patrik, když se tam objeví Sváťa a Semerád. Ale Emu nezahlédnou a Patrik je přesvědčí, že on je jen hajný a nikdo tu není. Když Semerád se Sváťou odjíždějí od hájenky, narazí do nich na křižovatce auto řízené mladou dívkou Berenikou. Oba skončí v nemocnici, Semerád je na tom dost špatně... Veronika, která plánuje se Závišem večeři ve dvou, se dozvídá o nehodě a chce jít do nemocnice. Záviš jí překvapivě nabízí doprovod.

Honza prověřuje nehodu a zjišťuje, že Berenika, která do Sváti a Semeráda narazila, je napojená na Záviše. Svěří se Daliborovi s vážným podezřením, že to nebyla žádná náhoda, ale cílený útok.

reklama

reklama