266. díl - Budu mít dítě

Simona má projev k Hynkovi. Jaryna nadchne otcovství. Sváťa plánuje parádní svatbu.
Cesty domů II (266) - Obrázek 6
Cesty domů II (266) - Obrázek 6
archiv FTV Prima

reklama

Valerie je po vyhrocené krizi s Hynkem vyčerpaná a omdlí v koupelně. Najde ji tam Pacner, postará se o ni a zavolá Hynkovi. Ten je ovšem zrovna s Klárou v hotelu. Když se vrátí domů, víc než zdravotní stav Valerie ho zajímá Pacner a obviní ho, že usiluje o Valerii. Mezi oběma muži dojde k potyčce.

Zbytek rodiny se dozví o Klářině údajném těhotenství a Jaryn je z té zprávy nadšený. Hned vyrazí za Klárou, aby ji raději stáhnul z policejní sledovačky, a „novinku“ řekne i Mladému. Vymyšlená gravidita se pomalu stává neúnosnou.

Dalibor a Honza s pomocí Emy zjistí, že Záviš plánoval něco v domě bohatého podnikatele Vlčka. Detektivové Vlčka kontaktují a poté sledují. Zjistí, že Záviš unesl Vlčkovu ženu a teď podnikatele vydírá. Protože se do věci vložila policie, hrozí nebezpečí, že Záviš nechá Vlčkovu ženu zabít.

Ema tlačí na Dalibora, aby přiměl Pecha ke svatbě kvůli svěření Rozárky. Daliborovi se podaří získat pro plán Procházkovou ze sociálky, která je ochotná sňatek fingovaného páru Sváťa a Ema akceptovat. Pech překvapivě plánuje užít si svatbu s celou parádou, Daliborovi je ale chystaný obřad jeho partnera víc než nepříjemný.

reklama

reklama