268. díl - Hezky se to poslouchá

Simona marně hledá porozumění u Karla. Valerie se sblíží s Pavlem. Dalibor objeví Sváťu v bezvědomí.
Jaryn vypadá opravdu šťastně.
Jaryn vypadá opravdu šťastně.
archiv FTV Prima

reklama

Zatímco Jaryn s Marianou a Valerií vybírá zásnubní prsten pro Kláru, ta si užívá v posteli s Hynkem... Jaryn je vyšetřovaný inspekcí kvůli Patrikově případu, ale má šanci z toho vyklouznout, pokud prozradí, kde schovává Patrika. On však ví, že když to řekne, krtek, kterého má Záviš na policii, se k té informaci dostane vzápětí, a mají po svědkovi. Proto se rozhodne mlčet, i když se tím vystavuje trestnímu stíhání. Jaryn požádá Sváťu, kterému jako jedinému důvěřuje, aby šel k Patrikovi místo něho.

Valerie se znovu chytne s Klárou, která dostane bolesti břicha, vypadá to špatně. Jaryn veze Kláru k jejímu gynekologovi do Prahy, ta pak Jaryna pošle ven. Gynekologovi, který samozřejmě ví, že těhotná není, připomene, že ho může snadno skřípnout, pokud nepodpoří její verzi. Gynekolog sdělí Jarynovi, že Klára i dítě jsou v pořádku. Jaryn je tak šťastný, že Kláru hned na místě požádá o ruku. Ta souhlasí, ale využije situace k tomu, aby Jaryna přesvědčila, že už nesmí tak riskovat, když bude otcem, a musí úkryt Patrika prozradit.

Simona jde za Mladým vyjasnit si, proč nepodržel Jaryna při vyšetřování. Přitom vidí, jak blízký vztah Saša a Mladý mají.

Veronika s Ester sedí u stolu, ale Záviš je zamyšlený a oslavy se vůbec neúčastní. Pak ale dostane nějakou SMS zprávu, která mu radikálně změní náladu. Najednou je celý rozzářený a plný dobré nálady. Veronika má obavy, kdo to odnesl tentokrát.

Valerie sedí sama v obýváku a má výčitky svědomí kvůli tomu, že vyjela na Kláru, možná nevinnou, která teď málem potratila. Svěří se s tím Pacnerovi. Ten se ji snaží podpořit, přičemž už se oba neudrží a začnou se líbat.

reklama

reklama