269. díl - Smyčka se stahuje

Saša nechce Simoně a Karlovi překážet. Valerie a Hynek zkusí slepit vztah. Jaryn s Klárou slaví zásnuby.
269. díl Cesty domů
269. díl Cesty domů

reklama

Jaryn napadne Dalibora, o kterém si myslí, že je krtek, který donáší Závišovi. Daliborovi se ho podaří uklidnit. Policie s pomocí zastupitelství rozběhne velkou akci se sledováním telefonů všech podezřelých, jejichž okruh se teď znatelně zúžil. Nepřinese to ale žádný výsledek.

Mladý se opět sbližuje se Simonou. Saša se rozhodne odjet a nepřekážet jejich vztahu. Dalším z důvodů je i to, že vidí, jak Klára rychle překonala ztrátu dítěte a je šťastná s Jarynem – a že se rozhodli co nejrychleji vzít.

Pacner se chystá podat výpověď a odjet do Prahy. To zároveň znamená rozchod s Marianou – nemůže se totiž vypořádat s tím, že se zamiloval do Valerie.

Valerie přizná Simoně, že kdyby potkala Pacnera dřív než Hynka, neváhala by ani minutu. Nikdy by ale nedokázala přebrat chlapa vlastní sestře.

Hynek začne podezírat Kláru. Domluví se s Daliborem, který mu, zatím tajně a bez toho, aby věděl, o co jde, přinese záznamy z hotelové kamery. Hynek zjistí, že Klára se na hotelu sešla se Závišem…

Klára během této schůzky Závišovi řekne, že s ním přestává spolupracovat. V Hradišti končí, chce se vdát a odjet s Jarynem do Prahy. Když se pak sejde na hotelu i s Hynkem, oznámí mu, že s ním končí taky.

Rodina slaví zásnuby Jaryna a Kláry. Mají se brát v nejbližším možném termínu – hned zítra. Jaryn je šťastný.

Valerie se rozhodne ještě jednou zkusit to s Hynkem... V noci před svatbou se Hynek ve vile tajně sejde s Klárou. Řekne jí, že má důkaz o tom, jak se na hotelu sešla se Závišem – kamerový záznam. Buď zruší svatbu s Jarynem a zůstane s ním, nebo všechno prozradí.

reklama

reklama