270. díl - Sňatek z rozumu

Jaryn a Klára se probudí do svého svatebního dne. Sváťa navštíví Emu ve vězení. Valerie se rozhodne dát Hynkovi šanci.
Klára dostala šaty od Mariany...
Klára dostala šaty od Mariany...
archiv FTV Prima

reklama

Jaryn a Klára se připravují na svůj velký okamžik – svatbu. Vše je zalité sluncem do okamžiku, kdy Dalibor z hotelového záznamu zjistí, že to byla Klára, kdo celou dobu donášel Závišovi.

Kláru odvedou z vily na služebnu krátce před obřadem. Klára nezapírá. Jaryn je zklamaný a vzteklý. Pak ho ale napadne dál hrát hru na svatbu – pro Záviše to bude vypadat, že policie Kláru neodhalila. „Sňatek z rozumu“ tedy proběhne. Závišovi se značně uleví, Jarynovu lest neprokoukl.

Pech navštíví Emu ve vězení a naléhá na ni, aby řekla policii, co ví, dokud je čas. Pokud se podaří Záviše dopadnout bez Eminy pomoci, soud jí nepromine zbytek trestu a Rozárku bude moc vídat leda při návštěvách.

Hynek se pokusí Kláru přesvědčit, aby si Jaryna nebrala. Zkusí na ni zatlačit, Klára ale necouvne. Tvrdí, že Jaryna miluje a chce hned po svatbě odjet z města.

Hynkova návštěva u Kláry však vzbudí podezření u Valerie. Pacner jí navíc řekne, aby s ním odjela do Olomouce a na Hynka se vykašlala. Valerie se rozhodne dát Hynkovi šanci.

reklama

reklama