271. díl - Chceme to oba

Simona se znovu sblíží s Jurajem. Dalibor je svědkem Kamilovy střelby. Valerie nechce opustit Hynka a děti.
Cesty domů (II) 271 - Obrázek 7
Cesty domů (II) 271 - Obrázek 7
archiv FTV Prima

reklama

 

Pacner se ozve Marianě, je v Hradišti a chce se s ní sejít. Mariana si od toho slibuje, že se k ní chce vrátit.

Ema se rozhodne spolupracovat. Řekne Daliborovi a Honzovi, že Záviš má před sebou kšeft s výbušninami, který bude provádět sám. Klára dostane odposlouchávací zařízení a má tuto informaci předat Závišovi. Policie chce, aby Záviš zpanikařil a udělal chybu.

Mariana se vrátí ze schůzky s Pacnerem a nadšeně oznámí Valerii, že jí naznačil, aby za ním odjela do Olomouce. Té se to nezdá a sama se s ním také sejde.

Klára se svěří Hynkovi, že má ze setkání se Závišem strach. Prosí ho o pomoc. Hynek se začne zajímat o bezpečnost celé akce. Záviš lest neprokoukne a opravdu zpanikaří. Chce obchod urychlit.

Simona se dozví, že Klára byla „krtek“, a je z toho v šoku. Vyčte Mladému, že ji o tom včas neinformoval a nechal Jaryna vzít si Kláru. Mladý se marně brání, že to byl Jarynův nápad.

Mariana je zklamaná. Pacner jí volal a ona pochopila, že o vztah s ní nestojí. Pacner přijde tajně za Valerií a políbí ji. Valerie neví, co má dělat.

Honza a Dalibor přistihnou Záviše při předávce trhavin v lese. Záviš utíká, ale jeho komplic mu nestačí. Záviš ho chladnokrevně zastřelí a zmizí ve tmě. Všimne si však, že svědkem vraždy byl Dalibor.

reklama

reklama