301. díl - Martinka

Rudolf se Salákem bojují o život Evy a jejího dítěte. Hedvika uzná, že se v Mikulášovi mýlila. Sváťa podrží Vencla
Cesty domů III (301) - rekapitulace
Cesty domů III (301) - rekapitulace

reklama

Doktor Salák těžce nese smrt své ženy, opíjí se a zanedbává své povinnosti - včetně nejdůležitější pacientky, Evy Venclové. Rudolf mu to vyčítá. Pohádají se a nechtějí už spolupracovat.

Blanka začne Saláka odepisovat taky. Je rozhodnutá postupovat u Evy podle sebe – zachránit především ji a obětovat její dítě.

Vencl přestává zvládat starost o Evu a neustále nervové vypětí. Nechce se ale ani přes její naléhání od ní hnout.

Zjistí se, že ostatky lidského těla nalezené na zahradě domu, kde bydlel kdysi Hedin manžel Navrátil, patří Nadě Konůpkové, sestře Ester. Ta, když se to dozví, je přesvědčená, že její sestru Navrátil zabil. Navštíví Hedu. Heda se jí snaží vysvětlit, že se všechno muselo stát dávno předtím, než Navrátila poznala. Jejich rozhovor ale přeruší Miky a Konůpkovou sprostě vyhodí.

Heda chce vše urovnat. Lucie jí sežene od Hynka i přes jeho varování adresu Konůpkové. Heda uzná, že se v Mikym asi mýlila. Už ví, že jí k sobě vzít nechce a jen kazí vše, s čím přijde do styku. Pokusí se urovnat roztržku s Rudolfem a Blankou a poprosí je, aby mohla zůstat u nich. Ti samozřejmě souhlasí.

Vztah Jaryna a Emy se rozvíjí. Oba jsou šťastni, že mají jeden druhého.

Eva zkolabuje. Salák, který se dal mezitím trochu dohromady, je naštěstí střízlivý a v práci. Přes nesouhlas Blanky se dá opět dohromady s Rudolfem a pokusí se zachránit Evu i dítě.

Vencl, který konečně usnul, se dozví o Evině kolapsu. Nevydrží obrovský tlak a málem se pokusí se o sebevraždu skokem ze střechy nemocnice. Naštěstí ho tam najde Sváťa a odvede ho zpátky.

Riskantní pokus Rudolfa se Salákem vyjde a povede se zachránit Evu i její dítě – dceru Martinu. Salák dostane u Blanky druhou šanci.

Simona se stává ústavní soudkyní. Celá rodina jí gratuluje a slaví.

Hynek veze z oslavy Lucii domů. Když se s ní před domem rozloučí a odjíždí, vidí, jak Lucii spřed domu unese cizí auto. Nestačí tomu zabránit.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesty domů III (301) - rekapitulace

reklama

reklama