303. díl - Časovaná bomba

Alice už nechce být s Mikulášem pod jednou střechou. Hynek se bojí o Hynečka. Blanka vyhodí Saláka od operace.
Cesty domů (III) 303 - obrázek 4
Cesty domů (III) 303 - obrázek 4

reklama

Rudolf si v nemocnici všimne, že Alice má modřinu na předloktí, i když to Alice popře, Rudolf tuší, že je za tím Mikuláš, řekne o tom Blance. Mikuláš se přijde Alici omluvit, ta mu řekne, že má strach z jeho minulosti a že chce, aby se od ní odstěhoval. Mikuláš je zoufalý, že nemá kam jít.

Ester přijde za Emou, chce vidět Rozárku. Ema je k ní vstřícná, ale Jarynovi se to nelíbí. Ale stejně Emu podpoří a jejich vztah se prohlubuje.

Sváťa se snaží udobřit si Dalibora, ten ale nereaguje. Jirka je nezvěstný. Mobil má vypnutý. Sváťa se rozhodne, že pojede Jirku hledat do Prahy.

Mikuláš se vrátí do Rudolfova domu. Rudolf není rád, ale po nátlaku rodiny souhlasí, že Mikuláš může zůstat jednu noc.

Hynek vidí, jak Milan zoufale nezvládá péči o Hynečka, je naštvaný. Hedvika začne Milanovi s Hynečkem a úklidem pomáhat. Hynek se díky tomu dozví, že Štrba se už už těší na vlastního potomka a Hynečka odsouvá na druhou kolej. Lucie mu to vymlouvá, ale když zjistí, že Štrbová čeká dokonce dvojčata, je jí jasné, že Hynek má pravdu.

Rudolf probudí Mikuláše a vytáhne ho do lesa sledovat svítání. Při tom mu řekne, že jestli na Alici nebo Lucii sáhne, tak bude zle. Vypadá to na porozumění mezi nimi. Ale na konci Mikuláš zkolabuje – srdce.

Eva se konečně rozkojí a Vencl ze samé radosti uspořádá v nemocnici spontánní oslavu s nealkoholickým šampaňským, ale Salák to přežene a opije se doopravdy. Blanka to zjistí na sále při operaci Mikuláše, vyhodí Saláka ven a vyhrožuje mu, že tímhle to nekončí.

reklama

reklama