308. díl - Co s námi bude?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesty domů III (308) - rekapitulace

reklama

Závišovi muži unesou záchranáře Kristiána. Těžce potlučeného ho pak vyhodí před nemocnicí. Kristián se přizná, že to byl on, kdo ukradl peníze Konůpkové, protože měl dluhy. Policie tak zbaví obvinění z krádeže Lucii.

Za Mikulášem přijde Kužel a nabízí mu smazání dluhů, když se bude podílet na Závišově útěku z vězení. Mikuláš souhlasí. Nerozmluví mu to ani Adam, který jejich rozhovor vyslechl. Adam dá ale později policii hlášku o Závišově útěku… Rudolf naléhá na Blanku, aby nevzdávala boj o primariát, pro ni je ale teď přednější rodina. Konůpková domlouvá Jarynovi, aby se usmířil s Emou. Ve stejném duchu naléhá i na Emu. Semerád zjistí, že Simona už má připravenou rezignaci na post ústavní soudkyně. Simona se přizná, že důvodem je její nemoc. Ví, že se musí dál léčit, ale nechce, aby se o tom v domě vědělo.

reklama

reklama