Cesty domů: Alena konečně tančí. Líbí se vám?

Podívejte se už teď, jak to Jaryn s Alenou válí. Zda vyhrají, se dozvíte v Cestách domů v pondělí ve 20.15 na Primě.
Nemoci navzdory
Nemoci navzdory

reklama

V poslední době Jaryn ani Alena moc štěstí neprožívají, oba jsou nemocní, chodí na chemoterapii, teď se ale dočkali světlého okamžiku.

Alena jde na taneční soutěž a tančit s ní bude nejprve Sváťa. Jak to motá, se podívejte na našem videu. Jarynovi to nedá a jde ho vystřídat. Schválně na videu na začátku tohoto článku si srovnejte, jaký je mezi nimi rozdíl. A poznáte, o jaký tanec se jedná? Odpověď najdete dál v tomto článku.

Marie Doležalová s Radúzem Máchou hrají v Cestách domů pár, který si prochází těžkou nemocí. Alena ovšem touží tančit nemoci navzdory, a to dokonce závodně.

Taneční soutěž uvidíte právě v tomto díle.

Užijte si tanec Aleny s Jarynem v pondělí ve 20.15 na Primě.

Natáčení této taneční scény bylo náročné proto, že scéna vznikala v šest ráno. Přesto se při ní štáb i herci hodně nasmáli. Obzvlášť, když na parket nastoupil Filip Čapka, který hraje Sváťu. S ulízanými vlasy a v obepnutém tanečním oblečku se stal zdrojem vtípků. Jeho komentářům se smál i Jiří Adamec. „Dělali jsme si z Filipa trochu legraci. Já jsem měl oblek, ve kterém jsem se cítil dobře, Filip byl na tom mnohem hůř. Smáli jsme se s Maruškou taky, že je škoda tancování po těch lekcích nechat. Mohli bychom s ním objíždět plesy,“ říkal Radúz Mácha s nadsázkou.

A jaký tanec to tančili? No rumbu.

Tady se podívejte na fotky:

Absolvovali proto i několik speciálních tréninků. „Tanec jsem měl na JAMU, ale rumbu ne, proto jsme se museli její základy naučit. Moc mě to bavilo a myslím, že nám to docela šlo. Absolvovali jsme asi osm lekcí s tanečním mistrem Lukášem Bartůňkem a jeho partnerkou Kačkou. Měli s námi svatou trpělivost, dokonce nás chválili, že prý jsme se tu choreografii naučili poměrně rychle, že jiné páry by potřebovaly dvojnásobek hodin,“ dodal Radúz.

A co na to Maruška? To najdete v tomto rozhovoru:

Alena Brázdová

ROZHOVOR: Jak Maruška Doležalová zvládá hrát nemocnou rakovinou

Na co dalšího se můžete těšit v pondělí v Cestách domů? Podívejte se na ukázku. A nezapomeňte. Ve středu jdeme do finále této řady seriálu:

 

Staří přátelé zase pohromadě (zleva režisér Jiří Adamec, Alois Švehlík a Simona Postlerová)

Cesty domů to pěkně rozjely. A kdo si dal řízky a kdo zobal vitamíny?

 

 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!