Cesty domů: Démoni minulosti ožili. Dozvíme se, co skrývají Dalibor a Hynek

Hynek Kenigr a Dalibor Dušek se nenávidí už dlouho. Není to jen proto, že Hynek přebral Daliborovi jeho ženu Veroniku. V dalším díle Cest domů se konečně dozvíme, jaké kostlivce skrývají ve skříni. Sledujte Cesty domů v pondělí ve 20.15 na Primě.
Kdo s koho?
Kdo s koho?

reklama

Co začala nová řada Cest domů, pořád slyšíme, že Hynek (Roman Zach) s Daliborem (Igor Chmela) se nenávidí – něco se stalo na vojně, kde spolu sloužili.

Konečně se to dozvíme – kvůli jejich volovině zemřel člověk, "dokonce nejlepší kluk, co jsem znal," prozradí Dalibor Veronice. Co k jeho smrti vedlo? Byla to vražda, nebo sebevražda?

"Je to závan minulosti, před kterým neutečeš," říká Hynek. A Dalibor se rozhodne, že už to dál nebude skrývat a půjde s pravdou ven. Jenže to by znamenalo, že Hynek i Dalibor by asi šli sedět.

Veronika tak má nůž na krku. Podle Hynka by Dalibora zastavilo jedině to, kdyby se Veronika k němu vrátila. To je velká výzva – nechce přece, aby jejich syn Michal chodil tátu navštěvovat do kriminálu.

Ale to už jsme vám prozradili docela hodně. Další nápovědu přidáváme v podobě upoutávky:

Nenávist Hynka s Daliborem je taková, že zatím jsme z nových Cest domů viděli jen 4 díly a oni se už stihli dvakrát porvat. A to docela do krve. Podívejte se na fotky z natáčení, jak se rvačky točily ZDE

Staré kostlivce nemají ve skříni jenom Dalibor s Hynkem. I Simona Kenigrová (Veronika Freimanová) své rodině zatajila, že její maminka před deseti lety zemřela. Vůbec celá Simonina minulost je docela komplikovaná, co si prožila, se také dozvíme už v pondělí.

A rodinka bude v pondělí konečně pohromadě:

Celá rodina jde rozptýlit popel babičky
Celá rodina jde rozptýlit popel babičky

 

Ztrácíte se ve vztazích jednotlivých postav seriálu? První pomoc najdete ZDE

Na co dalšího se můžete těšit v pondělním díle Cest domů? Čtěte ZDE

Nestihli jste minulý díl? Tak si ho pusťte celý na Prima Play ZDE

Pokud nemáte hodinu čas, vše nejdůležitější v pěti minutách najdete ZDE:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesty domů (201) - rekapitulace

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!