Dítě Evy a Vencla v rukou znesvářených lékařů. Čí názor zvítězí?

Salák se utápí v alkoholu, Heda ztrácí růžové brýle a Lucii unesou. Dívejte se ve středu ve 20.15 na Primě
Cesty domů (III) 301 - Obrázek 11
Cesty domů (III) 301 - Obrázek 11
archiv Prima

reklama

Životní trable a alkohol jsou dávnými spojenci. Utišit v pití svůj žal se snaží i doktor Salák. Stále se totiž nemůže vyrovnat se smrtí své ženy. Jeho indispozice se ale promítá do profese a on zanedbává své pacienty. Jeho nejdůležitější pacientku Evu nevyjímaje. Rudolfovi to samozřejmě jako bývalému primáři vadí a nenechá si to pro sebe. Blanka je Salákovým přístupem velmi zklamaná a rozhodne se postupovat dle svého přesvědčení. Zachránit aspoň Evu a obětovat dítě. Stihne se Salák dát do pořádku dřív, než Blanka zasáhne?

Heda, se postupně smiřuje s tím, že Miki není takový, jakého se ho snažila vidět. Poslední kapkou bylo to, že ji nevzal k sobě bydlet. S pokorou se vrací k Blance a Rudolfovi a prosí je o možnost u nich dál bydlet. Bude souhlasit i ješitný Rudolf?

Hynek veze Lucii domů. Když se s ní před domem rozloučí a odchází, vidí, jak Lucii přepadne muž a naloží ji do auta. Stihne ji zachránit?

 

 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesty domů III (300) - rekapitulace

 

reklama

reklama