Hynek u porodu svého syna. Kdo je matkou?

Hynek se znovu stává otcem. Ema si své zklamání z neúspěšného vztahu s Mikulášem léčí na Daliborovi, který jí chce pomoct. Lucie se rozchází s Adamem. Cesty domů v pondělí ve 20.15.
Cesty domů (III) 286 - Obrázek 13
Cesty domů (III) 286 - Obrázek 13
archiv FTV Prima

reklama

Hynkův již tak dost rozháraný život dostane novou rozbušku. Během jednoho dne zjistí, že jeho bývalá milenka s ním čeká dítě a nejen to. Ještě týž večer je u překotného porodu svého syna. A nebyl by to Hynek, kdyby celou věc od začátku nebral sarkasticky. Jeho odmítnutí je jasné a razantní, s blížící se nocí se však stává pyšným otcem. Své emoce sdílí s Lucií, která nejprve dítě odrodila, a pak ani se moc nebránila jít s Hynkem syna zapít.

Dalibor předvolá Mikuláše, podezírá ho, že ten tajemný muž v pozadí útoku na Emu je on. Mikuláš odmítne jít na policii a nechá se vyslýchat doma před bratrem i matkou. Vše pochopitelně zapře. Daliborova snaha ochránit Emu se míjí účinkem, protože ta o Mikuláše velmi stojí a nechce znát pravdu. Dozví se ji?

Lucie se pod dojmem příjemně stráveného večera s Hynkem a poté, co oba bratry najde po rvačce potlučené, rozejde s Adamem. Jak se zhrzený Adam zachová?

 

Podívejte se na ukázku:

 

Rekapitulace minulého dílu:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesty domů III (285) - rekapitulace

Fotogalerie:

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!