Jak se žije bez mámy? Nejsilnější role syna Veroniky Žilkové

Podívejte se, jak se Vincent Navrátil, syn Veroniky Žilkové, umí otáčet v kuchyni. V Cestách domů, kde hraje Michala Duška, se mu to náležitě hodí. Jak to bude zvládat dnes večer? Sledujte Cesty domů ve 20.15 na Primě.
Taky je umíte vyhazovat do vzduchu?
Taky je umíte vyhazovat do vzduchu?

reklama

Vincent Navrátil hraje v seriálu Cesty domů Michala Duška, syna Veroniky (Jany Janěkové ml.) a Dušana (Igor Chmela). A prochází si peklem.

Tedy jeho seriálová postava – hned zkraje přichází o mámu. Ta odchází od rodiny za svým milencem a milého Michala nechává žít samotného s otcem.

Pro náctiletého Michala to není nic jednoduchého. Jednak nemá mámu doma vždy, když potřebuje, navíc ale musí držet nad vodou i svého otce – a kolikrát zaskakuje i v kuchyni.

Vincent Navrátil se svou seriálovou maminkou Janou Janěkovou ml.
Vincent Navrátil se svou seriálovou maminkou Janou Janěkovou ml.

 

Vincent Navrátil má naštěstí na roli dost natrénováno z vlastního života. Minimálně na vaření je dokonale připraven. Podívejte se, jak se umí otáčet v kuchyni a starat se i o své mladší sourozence tady se svou skutečnou maminkou Veronikou Žilkovou:

 

 

Vincent má zpočátku v Cestách domů dlouhé vlasy, pak se ale nechal ostříhat na ježka:

Vincent Navrátil šel nakrátko
Vincent Navrátil šel nakrátko

Libí se vám Vincent víc s dlouhými, nebo krátkými vlasy? Hlasujte:

A tady si můžete poslechnout rozhovor s Vincentem:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Style - Vincent Navrátil

Jak si dnes večer Vincent poradí se svým tátou a mámou? Nenechte si ujít Cesty domů ve 20.15 na Primě. Na co se můžete těšit? Čtěte ZDE

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!