Každý dobrý skutek Vendy a Jaryna bude po zásluze potrestán

Cesty domů Jaryn a Ema
Cesty domů Jaryn a Ema
archiv Prima

reklama

Na policii se přihlásí dívka, která obviní mrtvého Dosytu, že ji znásilnil. A nebyla prý sama. Linda si je neotřesitelně jistá, že to Lukáš neudělal. I policie tuší, že se pan P jen královsky baví a odpoutává pozornost od své osoby. Musí vše ale prošetřit. A Linda zuří.

Vendy pevně stojí za svým mužem, a dokonce jde na kliniku za Salákem, aby se za něj přimluvila. Šimon, ale v době přímluvy podléhá Emě, která se rozhodne jít za svým srdcem, a to až do domu Bernátů. Emu večer čeká překvapení. Jaryn se jí omluví, že se k ní nechoval úplně přívětivě. Ema omluvu přijímá a končí v jeho náruči. To Šimon se Vendy přizná. Co udělá jeho žena?

Šimon utíká na lékařák, kde ho najde Salák. Proti všem předpokladům ho nejen vezme domů, aby se vyspal v Cyrilově pokoji, ale vezme ho i zpátky na kliniku.

Pan P si nenechá ujít osobní setkání s Lindou, aby ji viděl vzteklou a bezmocnou. Její nenávist vůči němu podpoří ještě vyhrožováním, že všechno o Dosytovi řekne Cyrilovi, který ho má stále za svůj největší vzor. Jak se v takovéto chvíli zachová zoufalá matka?

Sváťa se po pražském vyšetření na klinice dozví, že je úplně zdravý a že prášky zabraly. A nebyl by to on, aby to všem neoznámil po svém. Nenechte si ujít jak. Ve 20.15 na Primě

reklama

reklama