Kdy se dva perou, obyvkle se jeden směje. V otázce primáře budeme mít vysmáté hned dva

Cesty domů III (351) - upoutávka

Ludvík Macháček se rozhodl, že díky rehabilitaci s Petrou Kopeckou se znovu postaví na nohy. Zvyšuje tedy intenzitu, což Petře velmi vyhovuje a kolem Ludvíka se točí tak, že by ji Hedvika nejraději okamžitě vyhodila. Pacient je však jiného názoru a snaží se Hedu přesvědčit o nevinnosti jejich tokání. Přesvědčuje, přesvědčuje, až zkolabuje.

Cesty domů 351.díl - Obrázek 9 Foto:

Salák s Blankou stále dokola řeší, kdo z nich se stane primářem. Ale jak to bývá, když dva perou, třetí se směje. Tím vysmátým je nově jmenovaný primář Ohm. Důvod k úsměvu má i Rudolf, kterého Ohm poprosí, jestli by mohl zatím kliniku vést. Je stále na cestách a chvíli potrvá, než utlumí své aktivity.

Cesty domů 351.díl - Obrázek 6 Foto:

Mikuláš se rozhodne vypovídat proti panu P. Podlehne nátlaku Andreje, který mu slíbí, že v případě jeho svědectví stáhne žalobu za těžké ublížení na zdraví. Reakce pana P. je téměř okamžitá a do domu Bernátů vtrhne neznámý útočník. Doma je ale i Vendy, která se zachová příčetně a přivolá policii. Přijde je zachránit Jaryn. Jak se mu Vendy odvděčí za záchranu života? Prozradíme jen, že ryze po žensku.

Cesty domů 351.díl - Obrázek 4 Foto:

Bart s Cyrilem se nemohou smířit s tím, že zatím jsou stále jen kluci, a tak si do bytu Saláka pozvou prostitutku. Cyril by se mohl stát mužem, kdyby se ale domů nevrátil otrávený Salák. Cyrilův táta se ukáže jako muž činu. Lze předpokládat, že prostitutku a Barta okamžitě ze svého bytu vyhodí, už méně si lze ale představit, co Cyrilovi nabídne.

Cesty domů 351.díl - Obrázek 7 Foto:

Na scénu se vrací nechvalně známý Tomáš Hlaváček, který přichází vyšetřovat Honzův útok na vyšetřovaného. Všem je hned jasné, že důvod jeho návštěvy je jiný. Kdo z kolegů jeho zákeřné praktiky odnese tentokrát?

reklama