Který z herců seriálu Cesty domů je pro vás ten NEJ... Hlasujte v naší anketě!

Cesty domů jsou zpět s novou řadou. To znamená nové vztahy, nové zvraty a samozřejmě i nové tváře. Dnes ve 20.15 na Primě máte možnost vidět již třetí díl této řady. Vybrali jsme pro vás ty největší sympaťáky ze všech dílů a vy nám pomocí hlasování můžete dát vědět, který je pro vás ten pan božský!
Fešáci ze Seriálu Cesty domů... Tak, který je váš oblíbený?
Fešáci ze Seriálu Cesty domů... Tak, který je váš oblíbený?
archiv TV Prima

reklama

 

Ing. Mikuláš Navrátil – Petr Štěpán... (Obratný realitní makléř vězící v dluzích díky hlavě podsvětí. Na kardiu potká starou lásku, Lindu Hartovou. Mají za sebou velmi zlou historii s nechtěným těhotenstvím, které skončilo potratem vynuceným Lindinými rodiči.)

Ing. Mikuláš Navrátil - Petr Štěpán Foto:

 

Sváťa Pech – Filip Čapka… (Čórkař, lapiduch na kardiu, chlapík ošlehaný životem, nezdolný optimista. Aby malá Rozárka neskončila v ústavu, oženil se s Emou. Vlil odvahu Daliborovi, aby se nebál jít za osobním štěstím.)

Sváťa Pech - Filip Čapka Foto:

 

Doc. MUDr. Rudolf Bernát, CSc. – Alois Švehlík... (Poté, co se jeho žena Blanka vzdala vedení hradišťské kardiochirurgie, Rudolf zde znovu usiluje o post primáře. Věhlasné pracoviště vybudoval sám z ničeho, proto své jmenování považuje za samozřejmost.)

Doc. MUDr. Rudolf Bernát, CSc. - Alois Švehlík Foto:

 

Kpt. JUDr. Dalibor Dušek – Igor Chmela... (Policista, vyšetřovatel, hrdý muž pevných zásad. Partner Sváti, táta Michala. Společně se Sváťovou manželkou Emou se starají o její dceru Rozárku.)

Kpt. JUDr. Dalibor Dušek - Igor Chmela Foto:

 

JUDr. Juraj Semerád – Milan Bahul... (Zkušený soudce, otec Emy, přítel Simony. Poté, co se Simona stala ústavní soudkyní a většinu týdne tráví mimo domov, je mu smutno.)

JUDr. Juraj Semerád - Milan Bahul Foto:

 

JUDr. Hynek Kenigr – Roman Zach... (Prokurátor, nevlastní syn Simony. Třikrát ženatý, složitá povaha. Umí být i milý a pozorný. Když chce. Má ale spoustu práce sám se sebou.)

JUDr. Hynek Kenigr - Roman Zach Foto:

 

Jaroslav Kenigr – Radúz Mácha... (Syn Simony, zrající policista, mámin oblíbenec. Byl krátce ženatý s policistkou Klárou, než se ukázalo, že donášela podsvětí a byla mu nevěrná. Upřímně miluje servírku Emu.)

Jaroslav Kenigr - Radúz Mácha Foto:

 

MUDr. Jakub Vencl – Ladislav Hampl... (Skvělý doktor, i přes to, že svým neomaleným projevem a charakterem obtěžuje každého, s kým se dá do řeči. Je pozorný k manželce Evě, čerstvé mamince jejich dcerky.)

MUDr. Jakub Vencl - Ladislav Hampl Foto:

 

Kpt. JUDr. Jan Mašek – Miroslav Etzler... (Parťák Dalibora, podílí se na vyšetřování případů a jako ostřílený praktik hraje v jejich objasňování důležitou roli.)

Kpt. JUDr. Jan Mašek - Miroslav Etzler Foto:

 

MUDr. Šimon Kosík – Petr Konáš... (Sympatický talentovaný lékař na kardiu, manžel Vendy. Salák mu nabídne vše, o čem jako začínající lékař snil. Může operovat, pracovat ve výzkumu.)

MUDr. Šimon Kosík - Petr Konáš Foto:

 

MUDr. Adam Navrátil – Petr Lněnička... (Neurolog, mladší syn Hedviky. Tichý, klidný, spíš uzavřený. Jemný a laskavý. Lucii od dětství miluje, je to jediná dívka, se kterou je ochotný sdílet svůj život.)

MUDr. Adam Navrátil - Petr Lněnička Foto:

 

MUDr. Karel Salák – Jiří Štěpnička... (Sebestředný úspěšný kardiochirurg Karel Salák usiluje o post primáře donedávna zastávaný Blankou Bernátovou. Tragicky ovdověl a prací zahání chmury.)

MUDr. Karel Salák - Petr Štěpnička Foto:

 

A tady je naše anketa. Tak schválně, který dostane nejvíc hlasů!

A ještě hromadná galerie herců:

Vše o seriálu najde TADY

Další články:

 

Simona a Fanda

VIDEO: Podívejte se na novou znělku seriálu Cesty domů!

Cesty domů (III) Markéta Plánková

Cesty domů budou mít novou lékařku. Těšit se můžete na Markétu Plánkovou

Video VIP zprávy: V předchozí řadě seriálu Cesty domů se hlavní dějová linka točila hlavně okolo záchranářky Lucie v podání Henriety Hornáčkové

Kdo bude po Hornáčkové a Freimanové další silná žena v seriálu Cesty domů?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!