Linda Rybová při natáčení své vraždy nejvíc řešila vlasy

Poměrně dlouho musela Linda Rybová ležet v kaluži červené tekutiny, aby filmaři mohli natočit její vraždu v seriálu Cesty domů.
Linda Rybová se musela ovládat, aby se nesmála
Linda Rybová se musela ovládat, aby se nesmála

reklama

Linda Rybová svou postavu Ivany Pánkové v Cestách domů zahrála naprosto božsky. Státní zástupkyni Pánkovou, matku Dana Pánka, proměnila v ryzí zlo. Ženu s andělskou tváří a duší ďábla.

Bohužel kvůli tomu se Linda musí s Cestami domů rozloučit. Snad každá ze seriálových postav, s níž Ivana přišla do styku, ji nenávidí, a tak není divu, že ji někdo zavraždil. A nejsme seriál Dallas, kde Boby mohl vstát z mrtvých.

Natáčení poslední seriálové scény nebylo pro Lindu Rybovou nic dvakrát příjemného.

Ležela dlouhou dobu na zemi, hlavu v kaluži umělé krve, strnulá ve zkroucené poloze a s otevřenýma očima. Nesměla se hnout, protože obrazy na sebe musely navazovat. „Natáčení bylo trošku nepříjemné a taky zvláštní. Ležela jsem na zemi v kaluži krve, nade mnou stála spousta lidí a všichni si mě fotili. Musela jsem poměrně dlouho vydržet s otevřenýma očima, nedýchat a nemrkat, " říkala Linda Rybová, která svou smrt už několikrát hrála v divadle i ve filmu.

Nejtěžší pro ni bylo nesmát se. "Mám s tím problém i na divadle, když se hrají podobné scény, mám chuť se té paradoxní situaci vždycky smát. Jak jsem tam tak ležela, přemýšlela jsem mimo jiné i o tom, jestli mi ta umělá krev pustí z vlasů, abych nechodila s růžovým přelivem. Naštěstí pustila,“ vtipkovala Linda Rybová.

Linda Rybová nastoupila do čtvrté řady seriálu na konci roku 2011 jako matka doktora Dana (Martin Kraus) a bývalá manželka Jirky Pánka (Igor Bareš). Později si začala románek se svou bývalou láskou Honzou Maškem (Miroslav Etzler).

Podívejte se na fotky z natáčení. POZOR JEN PRO OTRLÉ:

 

Kdo už neustál svoji nenávist vůči Ivaně Pánkové?

Cesty domů: Ivanu zavraždí. Koho nejvíc naštvala?

 

 

Takhle se dělá průstřel nohy

Video z Cest domů: Jak pracují maskéři filmových hvězd

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!