Mikuláš nezvládá své emoce a odnese to Alice. Nechá si to líbit?

Adoptivní otec malého Hynečka nezvládá péči o něj, Mikulášův život se neuklidnil ani po boku Alice, Salák nepřestává s pitím.
Cesty domů (III) 303 - Obrázek 1
Cesty domů (III) 303 - Obrázek 1
archiv FTV Prima

reklama

Matka malého Hynečka skončí v nemocnici s podezřením na infarkt. Důvod jejího kolapsu je ale mnohem milejší. Ukáže se totiž, že je těhotná. Její manžel ale doma péči o miminko nezvládá a uchyluje se k Lucii, ke které rodina tíhne od té doby, co jim zachránila život. Když Heda vidí, že je Štrba bezradný, nabídne se, že mu pomůže v domácnosti. Nepřináší z ní však dobré zprávy. Štrba je posedlý svým vlastním očekávaným potomkem a na Hynečka zapomíná. I paní Štrbová, když zjistí, že bude mít dvojčata, váhá, jestli bude stačit na tři malé děti. Jak zareaguje Hynek?

Cesty domů (III) 303 - obrázek 4 Foto:

Alice přichází do práce s modřinami na zápěstí. Rudolf si toho všimne a je mu jasné, že nejsou od naražení, jak doktorka tvrdí, ale od hrubého Mikulášova zacházení. Alice zapírá, nicméně se rozhodne Mikuláše vyhodit z domu. Ten je zoufalý, protože nemá kam jít. Rudolf ho vezme zpět jen na jednu noc. Ráno ho vytáhne za svítání a řekne mu, že jestli ještě nějaké ženě ublíží, bude zle. Mikuláš se tváří smířeně, není znát, co se v něm děje. Chvilku po té v lese zkolabuje.

Eva se rozkojila, a tak šťastný Vencl uspořádá improvizovanou oslavu s dětským šampusem. Salák si však dopřává opravdový alkohol a na sále, kam přivezli Mikuláše, selže. Zachrání Blanka Mikiho?

Cesty domů (III) 303 - Obrázek 2 Foto:

reklama

reklama