Mikuláš ohrožuje rodinu. Jak se zachová Bernát?

Mikulášovy problémy se pomalu dostávají na světlo. Hynek stálé váhá s výchovou svého novorozeného syna a Venclův synovec je v ohrožení. Cesty domů v pondělí ve 20.15.
Cesty domů (III) 288 primary
Cesty domů (III) 288 primary

reklama

Mrtvá ryba za plotem domu Bernátů nebyla poslední výhrůžkou. Buřt se střepem, který zraní Bernátova psa, už nenechá hlavu rodiny klidnou. Adamovi s Luckou je jasné, že příjemcem výhružné zprávy má být Mikuláš, ten ale zapírá. Když ale za jeho bráchou přijde do nemocnice vymahač, naznačí mu, o co se jedná. V čem je Miki zase namočený?

Policie řeší únos Jirky všehoschopným Vaňkem. Nad Daliborem visí Damoklův meč, protože mu šéfová naznačí, že to je jeho chyba, a že pokud Jirku nenajdou, vyvodí z toho důsledky. Vencl zase vyhrožuje Sváťovi, že pokud se s jeho synovcem něco stane, šeredně to odskáče.

Hynek není ochotný starat se o dítě a zvolí variantu, kterou nikdo nečeká. Malého Hynečka chce dát na tři roky do kojeneckého ústavu s tím, že si ho pak snad vezme k sobě. Tím naštve nejen celou rodinu, ale i Lucii, se kterou tráví stále více času.

 

Rekapitulace minulého dílu:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesty domů III (287) - rekapitulace

 

Fotogalerie

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!