Pánové Kraus, Šimůnek a Hejlík si vybírali Bond girl

Herci z primáckého seriálu Cesty domů Miroslav Šimůnek a Martin Kraus a Lukáš Hejlík, kterého jste mohli vidět v seriálu Základka, si nenechali ujít James Bond party po premiéře filmu Skyfall. A během ní prozradili, kdo by se jim líbil v roli Bond girl.
Cesty domů: Pánové Kraus, Šimůnek a Hejlík si vybírali Bond girl - Obrázek 8
Cesty domů: Pánové Kraus, Šimůnek a Hejlík si vybírali Bond girl - Obrázek 8

reklama

Na party, kterou pořádala pivní značka Heineken v pražském klubu Mecca, se pánové rozpovídali o tom, jaký mají vztah k této filmové sérii. „Nejsem sice úplně skalní fanoušek, ale Bondovky sleduju, to je klasika. Líbily se mi už ty staré, obzvlášť se Seanem Connerym,“ říkal Lukáš Hejlík, který nedávno diváky pobavil jako jeden z učitelů v seriálu Základka. Pak přiznal, že už si na slavného agenta třikrát zahrál, protože fotil snímky v jeho stylu. Kdyby si Lukáš představil, že by Bonda hrál on, koho by rád viděl vedle sebe jako Bond girl? „No jasně Penelope Cruz, to je moje nejoblíbenější herečka,“ přiznal.

 

Martin Kraus přezdívaný Český Belmondo, který hraje v seriálu Cesty domů grázla Dana Pánka, přišel na party se svou vlastní Bond girl – s přítelkyní Klárou. Představě, že by dostal roli slavného agenta, se nejdřív zasmál, pak se zasnil: „Vím, že by to neodpovídalo věkově, ale jako Bond girl by se mi moc líbila Sophia Loren, to je pro mě femme fatale. Nebo Ivana Chýlková. Já jsem zdaleka všechny díly této série neviděl a přiznávám, že víc se mi v roli Bonda líbil Pierce Brosnan než Daniel Craig,“ říkal herec.

 

To Miroslav Šimůnek měl štěstí, že si v jedné Bondovce zahrál – v Casinu Royale. „Do té doby, než jsem měl možnost strávit na natáčení deset dní, byly pro mě tyto příběhy jen vyumělkovanou sérií. Ale Daniel Craig mě překvapil tím, jak je normální a příjemný. Od té doby se na Bondy dívám a představitel Bonda je pro mě především on,“ říkal herec, známý z Cest domů jako trochu namyšlený doktor Douda.

 

Party si nenechali ujít ani moderátorka Martina Gavriely s přítelem Marcusem Tranem. Martina přiznala, že prý Bonda zas tak moc nesleduje. A když už, tak na této sérii obdivuje především zbraně. „Mám i zbrojní průkaz a dřív jsem z určitých důvodů nosila dokonce dvě zbraně neustále s sebou v kabelce. Jednou jsem se se dvěma většími zbraněmi i fotila a překvapilo mě, jak náročné to bylo, protože byly hrozně těžké,“ říkala. Vzhledem ke svému kladnému vztahu ke zbraním by Martina klidně mohla hrát Bond girl. „To by se mi líbilo. A ještě víc by se mi líbilo, kdyby Bonda hrál Jason Statham, můj oblíbený herec,“ smála se.

 

reklama

reklama