Rudolf je zpět a chce napravovat rodinný chaos. Bude o to někdo stát?

Cesty domů III (347) - rekapitulace

reklama

Vendy bojuje o Šimona a začne ho tak trochu stíhat. Jde za ním na noční lékařák a… no není tam, ale jeho telefon zvoní jinde. Ve vedlejším pokoji. Vendy se rozhodně neřídí heslem, že co oči nevidí, srdce nepálí, a tak načapá Šimona s Emou v posteli. Vezme na vědomí, že se Šimonem je konec, nebo to nevzdá?

Cyril si záznam posledních Lukášových slov před smrtí pouští stále dokola a propadá se do většího a většího zoufalství. Hlaváček ho má tam, kde ho chtěl mít. Utápí se v pocitech viny, a tak se rozhodne, že se ztrestá. I přes to, že má astma, rozhodne se ten nesnesitelný pocit vyběhat do umdlení. Zkolabuje a skončí v nemocnici na operačním sále.

Rudolf se neočekávaně zjeví doma. Rozhodl se, že vztahový chaos, který nastal v jeho domě, napraví, a tak neohlášeně přiletěl z Ameriky. Nezačne však nejlíp – potká Blanku se Semerádem na procházce. Co impulsivní Rudolf udělá?

Blanka se nemůže smířit se smrtí pacientky, a tak stupňuje tlak na Saláka. Postaví se mu přímo i na poradě. Karel se potřebuje Blanky zbavit, tak ji posílá na stáž. Vencl se chopí příležitosti a sepíše petici za Salákovo odvolání. Kdo ji nepodepíše?

Ema stále nemá jasno, s kým by chtěla být. Jaryna je jí líto a i když se mu to odhodlává říct, stále to nedokáže. Věci si ale najdou svoji cestu, jak se dostat ven, a tak se Jaryn přichomýtne k rozhovoru, kdy zaslechne pravdu. No a znáte Jaryna….

reklama

reklama