Rudolf v roli záchranáře. Jak obstojí?

První neshody manželů Bernátových. Hynek vzdává léčbu, alespoň prozatím. Sváťovi se pomsta Venclovi vymkne z rukou. Cesty domů ve středu ve 20:15.
Rudolf v roli záchranáře
Rudolf v roli záchranáře

reklama

Blanka ze své pozice primářky rozhodne nejen o riskantním zákroku u mladého Vágnera (vyoperuje mu nemocné srdce a napojí ho na pumpu), ale i o tom, že Rudolf nebude u operace. Ten tuto veřejnou potupu nese dost těžce. Jejich čerstvému manželství nepřispěje ani to, že se Rudolf připlete k výjezdu záchranky a samozřejmě zasáhne.

Hynek se rozhodne podat výpověď a zůstat doma s dětmi. Už nevěří, že mu něco pomůže. Jeho výpadky paměti se stále opakují a se psaním to není o moc lepší, i když se snaží se svými potomky trénovat.

Vencl našel účinnou zbraň na Sváťu. Před jeho bývalou láskou Vágnerem ho obviní, že je bacilonosič a mladý pacient dostane ze Sváti strach. Emu napadne rafinovaná pomsta. Hraničí ale se zákonem. Co Sváťa udělá?

Podívejte se na ukázku:

Fotogalerie z dílu 281:

Rekapitulace minulého dílu:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cesty domů III (280) - rekapitulace

reklama

reklama