Salák pozve Mílu Jírovou na rande. A světe, div se, ona souhlasí!

Karel prostě nedokáže být sám. I když přes jeho vrozený egoismus asi nedokáže ani nikdo být s ním… Teď se mu ale rýsuje další vztah. Jak to dopadne? Dívejte se na další epizodu Cest domů!
Cesty domů III (345) - Obrázek 5
Cesty domů III (345) - Obrázek 5

reklama

Karel Salák odmítá pozitivně zhodnotit a ocenit výzkum Blanky Bernátové, i když ho ostatní vědecké kapacity hodnotí jako úspěšný, na rozdíl od jeho výzkumu… To se sebevědomému Salákovi samozřejmě nelíbí, ještě když ho Blanka odmítla jako muže. Zdá se ovšem, že ačkoliv toto odmítnutí jeho ego zasáhlo, naděje od Míly Jírové mu sebevědomí opět dodává.

Ani Linda není na poli vztahů už tak beznadějná. Vztah s Mikulášem se zdá být minulostí, ale Miky není jediným mužem jejího života. Vrací se totiž do něj i Andrej, kterému se jí nakonec podařilo odpustit. Teď ovšem znovu tne do živého. Na policii se objeví nepříjemné udání na Lukáše Dosytu, a bude na Lindě, aby jej u soudu vyvrátila.

Ema je rozhodnutá nenechat si zničit Panem P život. Navíc se začíná stále více zaplétat do vztahu se Šimonem. Oba k sobě cítí náklonnost, ale odmítají si ji připustit. Obětují pro svoji lásku své dosavadní vztahy?

Prohlédněte si galerii k epizodě: 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!