Tak dlouho chodila Klára s Hynkem pro pivo, až se ucho utrhlo

Kláře se sice ulevilo, že ji propustila inspekce, ale minulost ji stíhá dál. Dlouho utajovaná a Valerií tolerovaná nevěra s Hynkem se totiž blíží ke svému odtajnění. Dívejte se, co provalí. Prima ve 20:15!
Cesty domů (II) 275 - Obrázek 1
Cesty domů (II) 275 - Obrázek 1
archiv FTV Prima

reklama

Jaryn se dozví, že pokoj, ve kterém se sešla Klára se Závišem, si dlouhodobě pronajímá někdo další. Záviš odmítá vypovídat, a tak se tam chce vydat hledat další stopy, které by pomohly rozmotat jeho trestnou činnost. Kláře dojde, že by ale policisti našli hlavně důkazy o tom, že se v pokoji scházela ona s Hynkem, a pokusí se Jaryna zastavit. Podaří se jí to?

Veronika navštíví Kamila ve vězení. Je plný nenávisti a chce se pomstít. Vyhrožuje, že zničí rodinu Kenigrů tím, že prozradí milenku Hynka. Veronika je z něj otrávená a odchází rozhodnutá už se s ním nikdy nepotkat. Záviš pak při výslechu řekne Jarynovi, že je paroháč. Jak Jaryn zareaguje?

Jaryn přijde poděkovat Hynkovi, že zachránil Kláru od téměř jistého vězení. V jeho počítači si ale všimne záznamu z hotelové kamery, který Hynek nestihl smazat. Jsou na něm zřetelně vidět oba milenci a jemu dojde, na koho Záviš narážel. Simoně řekne, že Hynka zabije. Jak dopadne střet obou nevlastních bratrů?

 

Uvidíte ve 20:15 na Primě.

 

Podívejte se na upoutávku:

 

 

reklama

reklama