VIDEO: Dá se Linda konečně dohromady s Andrejem?

Poté, co odmítla Mikulášovu nabídku k sňatku, to vypadá, že Linda chová ve skutečnosti city k někomu úplně jinému. K Andrejovi! Jak se jejich vztah bude vyvíjet, to uvidíte v pondělí ve 20.15 v další epizodě Cest domů.
Andrej Lindu odmítá
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dalibor dostane od pana P speciální lék pro Sváťu. A světe div se, on zabere. Jenže Dalibora to bude hodně stát – kvůli léku se stále více zaplétá s mafiánem, který po něm vyžaduje donášení.

Pan P nenechá být v klidu ani Mikuláše. Jeho nutí, aby si „podal“ Andreje. A oficiálním důvodem proto mají být fotografie, na kterých se státní zástupce líbá s Lindou. Jak tohle Miky vyřeší?

To se nechte překvapit v pondělí, ale ještě vám můžeme prozradit, co se dál bude dít. Mikuláš se rozhodne uštědřit výchovnou lekci Cyrilovi a Bártovi, aby neměli už myšlenky na to vysedávat v hospodě. Blančin problém s Rudolfem se stupňuje, je přesvědčená, že do Ameriky odjel, protože vztah mezi nimi neklape. Rozhodne se tedy napsat mu otevřený dopis. A je jasné, v kom hledá za svého manžela náhradu…

Prohlédněte si fotogalerii k dílu:

Nechte se nalákat upoutávkou:

Připomeňte si, co se dělo v minulém díle:

Cesty domů III (337) - rekapitulace
Cesty domů III (337) - rekapitulace
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama