VIDEO: Heda s Ludvíkem už si tykají. Tyhle dva to k sobě táhne

Co začínalo jako vztah na čistě pracovní bázi, přerůstá poměrně rychlým tempem v něco mnohem osobnějšího. Heda a Ludvík se k sobě totiž mají jako dvě hrdličky. To uvidíte sami v další pondělní epizodě Cest domů. Primu si nalaďte přesně ve 20.15.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Heda a Ludvík si tykají

reklama

Andrej se pořád zmítá mezi stíny své minulosti a láskou k Lindě. Co nakonec vyhraje? A nebude už mít Linda dost jeho nekonečných obratů?

Ani to ale Lindu nevrátí do náruče Mikuláše, a ten si bude chtít na někom vylít vztek, zejména když najde Andreje u Lindy doma.

Dalibor je plně zapletený s panem P. Navíc si vyčítá, že právě kvůli němu téměř zavraždili nohsledi pana P prostitutku Nelu. Rozhodne se proto stůj co stůj zjistit, kdo má mladou dívku na svědomí. Pan P se ovšem nebojí ničeho, takže přišel navštívit Sváťu přímo u něj doma, kde ho Dalibor najde. Není se čemu divit, že do té doby čestný policista začíná pomýšlet na nejhorší zločin …

Blanka konečně otevřeně probere s Rudolfem jejich vzájemný vztah. Jak se bude Rudolf tvářit na otevřený dopis, který mu Blanka poslala? Bude chtít zachovat jejich manželství, nebo pro něj bude jediným řešením rozvod?

Podívejte se na upoutávku:

Prohlédněte si fotogalerii k epizodě: 

Dívejte se v pondělí ve 20.15 na Primě na pokračování seriálu Cesty domů.

reklama

reklama